Перейти до основного матеріалу

Інформація про систему

Друкувати

Система Зарплата@online призначена для нарахування заробітної плати малими підприємствами, приватними підприємцями, бухгалтерами, які роблять нарахування зарплати на декількох фірмах.

Робота в системі може виконуватися в трьох режимах:

  • Режим «Гість».
    Можлива проста перевірка правильності нарахування своєї заробітної плати - корисна для працівників, які сумніваються в правильності нарахування заробітної плати на підприємстві, де вони працюють. Безкоштовно
  • Режим «Зареєстрований клієнт».
    Можливе проведення нарахування заробітної плати для одного працівника в одній фірмі. Відсутня можливість завантаження на комп'ютер форм звітності та подачі звітів в фонди в електронному варіанті. Корисний для приватних підприємців, які нараховують заробітну плату лише собі або одному співробітнику. Безкоштовно
  • Режим «Корпоративний клієнт».
    Проведення нарахування по декількох фірмах та великій кількості працівників в кожній фірмі - простіше простого. Завантаження звітності в різних форматах, отримання приватних повідомлень про зміни в законодавстві, великий перелік нарахувань та відрахувань, який можна налаштувати під свої потреби та багато чого іншого. Платна, проте вартість отримання послуги Вас здивує - перегляньте тарифи

Thanks for finally writing

Thanks for finally writing about > %blog_title% < Loved it!

Доброго времени суток дамы и

Доброго времени суток дамы и господа

Роторное бурение
Роторное Бурение
(Бурение с промывкой или продувкой)

Результат 100%
При таком способе бурения используется оборудования вращательного типа. Порода разрушается специальным инструментом долотом. В результате поступательно-вращательных движений, оборудование постепенно заглубляется, а почва из забоя выводится наружу глиняным раствором, водой или сжатым воздухом. Применяется для бурения как мягких, так и твёрдых пород на довольно большую глубину. Скважины, сделанные роторным способом имеют более продолжительный срок службы.

Роторное Бурение в нашей организации стоит от 60 рублей за метр погонный.

Приветствую Вас дамы и

Приветствую Вас дамы и господа
Канализация Компания Буртехсервис выполняет полный комплекс работ по водоотведению в частных домах Минска и Минской области. В качестве септика используем бетонные кольца – это самый надежный и долговечный вариант монтажа канализации среди существующих сегодня.

Монтаж канализации в частном доме. Установка септика
Установка септика из бетонных колец проводится по следующим этапам:

Подготовка. Расчет количества бетонных колец в зависимости от количества проживающих в доме. Выбор места – септик должен располагаться на расстоянии более 5 метров от дома и не меньше 50 метров от водозаборной скважины.
С помощью экскаватора выкапывается 2 котлована для будущих колодцев-резервуаров и траншея для прокладки труб до дома.
С помощью спецтехники опускают бетонные кольца одно за другим на дно каждого котлована. Для формирования одного резервуара требуется три кольца. Стандартная высота бетонного кольца составляет 90 см. Первый резервуар будет выполнять роль очистного сооружения, второй – фильтрационный.
В траншею закладывается канализационная труба. Трубопровод прокладывают под определенным углом наклона. Это позволяет избежать засоров в трубопроводе, образующихся в местах поворотов и изгибов во время передвижения к септику нечистот и отработанной воды.
В резервуарах пробивают отверстия под канализационную трубу и перелив. Монтаж очистной системы.
На третье бетонное
Стыки бетонных колец герметизируют цементным раствором.
В качестве люков на резервуары устанавливают полимерные крышки.
Засыпают землей оставшееся пространство, выравнивают.
Обустройство системы водоотведения завершено.
Стоимость обустройства и монтажа канализации
Стоимость монтажа канализации зависит от глубины вырываемого котлована, количества бетонных колец и начинается от 1000 рублей.

БОЛЬШЕ ФОТО ЗДЕСЬ
Установка септика из бетонных колец обеспечит Вам надежность и подарит комфортную жизнь в Вашем доме!

Компания Буртехсервис не только выполняет комплекс работ по водоотведению (монтажу канализации), но и осуществляет сервисное обслуживание установленных септиков.

Працюю завучем на 1 ставку в

Працюю завучем на 1 ставку в сільській школі та разом з цим маю 12 годин навантаження (з дозволу відділу освіти). В школі є шість вакантних годин інформатики, які я вичитую по заміні (іншого спеціаліста немає). Сьогодні повідомили з бухгалтерії відділу освіти, що ревізори КРУ побачили у вищеописаній ситуації порушення і сказали, що директор і завуч не можуть мати замін. Саме через це з мене мають вирахувати чималеньку суму за останні три роки. Підскажіть будь-ласка, як діяти в цій ситуації, яким офіційним документом користуватися?

1. Уважно читайте КЗпПУ

1. Уважно читайте КЗпПУ (статті 127-129) http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/322-08/print1361269799375349
2. Уважно читайте http://news.dtkt.com.ua/show/ukr/article/9062.html

Ви не заподіювали матеріальну шкоду підприємству і не завдавали йому своїми діями збитків. Також цю помилку не можна назвати лічильною, якщо є наказ про призначення додаткових годин (ви написали, що був дозвіл відділу освіти). Винна особа - та, хто підписав наказ як керівник, тому стягувати потрібно з нього. Бухгалтерія пробує перекласти вину на вас - не піддавайтесь і ніяких документів щодо цього не підписуйте. Рекомендуйте подавати на вас до суду, адже вважаєте, що закон на вашій стороні. Процитуйте бухгалтерам вказані вище статті КЗПпУ, погляд КРУ на дану ситуацію. В будь-якому разі зняти з вас більше 20% вашої зарплати щомісяця неможливо, тому ви сильно не ризикуєте.

Дякую за відповідь!

Дякую за відповідь!

Який базовий місяць при

Який базовий місяць при звільненні з роботи працюючого пенсіонера-це місяць звільнення з роботи? А яким нормативним документом це регулюється?

Як правильно розрахувати

Як правильно розрахувати індексацію заробітної плати працівнику при ставці 1600 грн, якщо підвищення зарплати було в 2008 році в жовтні місяці. Ящо при мінімальній з/платі індексується місяць який не є базавим, тобто підвищенняя мінімальної, а яяк із ставщиками бути?

Працюю кухарем в ДНЗ хочу

Працюю кухарем в ДНЗ хочу перевірити заробітну плату. Я на ставці.

Хочу перевірити свою

Хочу перевірити свою заробітну плату

перевірка правильності

перевірка правильності нарахування своєї заробітної плати
нараховано 2011,73
пенсіонер

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Введіть літери з картинки для захисту від спаму (лише англійські малі літери)