Перейти до основного матеріалу

Калькулятор відпустки

Калькулятор відпускних дозволяє провести розрахунок відпускних 2019 року і за попередні періоди, та здійснити нарахування відпускних 2019 на основі дати початку відпустки, її тривалості, нарахованих за попередні періоди сум заробітної плати. Детальніше про відпускні 2019 дивіться в статті Розрахунок відпускних Також можете розрахувати податки та збори із заробітної плати в розділі Перевір свою зарплату

Друкувати
 
1
 
 
2
 
 
3
 
Основні даніРозрахунковий періодРезультат
Введення основних данихВведення інформації по місяцях розрахункового періодуРозрахований розмір відпускних
Типове значення - 24 календарних дні. При розрахунку компенсації за невикористану відпустку кількість днів невикористаної відпустки буде розраховано на основі дати, по яку вже використано відпустку або дати прийняття на роботу працівника.
Формат дати: 16.11.2019
Типове значення - поточна дата + 3 дні із врахуванням вихідних, святкових та неробочих днів, а також перенесень згідно законодавства. При розрахунку компенсації останній робочий день (день звільнення з роботи) враховується для розрахунку кількості днів невикористаної відпустки
Формат дати: 16.11.2019
Вкажіть дату прийняття на роботу працівника. Якщо працівник працює більше 12-ти повних місяців, можете типову дату не змінювати.
В разі підвищення тарифних ставок (посадових окладів) протягом розрахункового періоду згідно п. 10 Порядку № 100 підприємства, установи, організації всіх форм власності зобов'язані використовувати коефіцієнт підвищення заробітної плати для розрахунку середньої заробітної плати (на госпрозрахункових підприємствах коефіцієнт може бути знижений, але не може не застосовуватися - Лист Мінпраці від 24.10.2008 р. № 696/13/84-08). Для застосування коефіцієнта підвищення окладу повинні виконуватися одночасно три умови:
  • підвищення відбулося в розрахунковому періоді або періоді збереження заробітної плати (під час відпустки)
  • підвищення здійснено для всіх працівників підприємства, а не для окремих категорій
  • підвищення окладів (ставок) відбулося у відповідності до актів законодавства чи згідно колективного договору (угоди)
Вкажіть розмір коефіцієнту, якщо він встановлений в фіксованому розмірі наказом керівника. Якщо значення = 0, то використовується розрахунковий коефіцієнт (діленням окладу після підвищення на оклад до підвищення)
В процесі розробки!!! При розрахунку компенсації за невикористану відпустку місяць виплати компенсації не включається до розрахункового періоду, а день звільнення враховується для розрахунку тривалості відпустки для компенсації. В полі "Тривалість відпустки" вкажіть будь-яке значення — воно буде замінене на розраховану кількість днів невикористаної відпустки, в полях "Дата початку відпустки", "Дата прийняття на роботу", "Дата початку розрахунку стажу для визначення кількості днів невикористаної відпустки" вкажіть дані у відповідності до приміток.
Формат дати: 16.11.2019
Вкажіть дату, що слідує за датою, по яку працівником вже було використано відпустку або ж дату прийняття на роботу, якщо відпустка не надавалась з дати прийняття