Перейти до основного матеріалу

Завантажте заповнені по графіку п'ятиденного робочого тижня (8 год. щодня) табелі обліку робочого часу на весь 2024 рік в форматі Excel з формулами.

Табелі складені з врахуванням дії воєнного стану!

Калькулятор відпустки

Калькулятор відпускних дозволяє провести розрахунок відпускних 2024 року і за попередні періоди, а також розрахунок компенсації за невикористані відпустки при звільненні. Нарахування відпускних 2024 здійснюється на основі дати початку відпустки, її тривалості, нарахованих за попередні періоди сум заробітної плати. Детальніше про відпускні 2024 дивіться в статті Розрахунок відпускних Також можете розрахувати податки та збори із заробітної плати в розділі Перевір свою зарплату

Друкувати
 
1
 
 
2
 
 
3
 
Основні даніРозрахунковий періодРезультат
Введення основних данихВведення інформації по місяцях розрахункового періодуРозрахований розмір відпускних
Типове значення - 24 календарних дні. При розрахунку компенсації за невикористану відпустку вкажіть тривалість повної щорічної відпустки (разом з додатковими та соціальними відпустками)
Формат дати: 19.06.2024
Типове значення - поточна дата + 3 дні із врахуванням вихідних, святкових та неробочих днів, а також перенесень згідно законодавства. При розрахунку компенсації останній робочий день (день звільнення з роботи) враховується для розрахунку кількості днів невикористаної відпустки
Формат дати: 19.06.2024
Вкажіть дату прийняття на роботу працівника.
Виберіть, якими значеннями заповнювати колонки таблиці на наступному кроці
Оклад
Вкажіть фіксовану суму (роздільник крапка або кома)
Нова функція!!! При розрахунку компенсації за невикористану відпустку місяць виплати компенсації не включається до розрахункового періоду, а день звільнення враховується для розрахунку тривалості відпустки для компенсації. В полі "Тривалість відпустки" вкажіть тривалість щорічної відпустки працівника — на основі цієї тривалості буде розраховано кількість днів невикористаної відпустки для компенсації, в полях "Дата початку відпустки", "Дата прийняття на роботу", "Дата початку розрахунку стажу для визначення кількості днів невикористаної відпустки" вкажіть дані у відповідності до приміток.
Формат дати: 19.06.2024
Вкажіть дату, що слідує за датою, по яку працівником вже було використано відпустку або ж дату прийняття на роботу, якщо відпустка не надавалась з дати прийняття. Зверніть увагу — мається на увазі не дата закінчення останньої відпустки, а дата, по яку використана відпустка. Це різні дати!