Перейти до основного матеріалу

Калькулятор індексації

Калькулятор індексації заробітної плати дозволяє розрахувати величину індексації зарплати на основі базового місяця працівника. Калькулятор індексації зарплати та стипендії буде корисним для бухгалтерів, приватних підприємців, оскільки дозволяє швидко та просто розрахувати індексацію за кожен місяць працівнику у відповідності до законодавства.

Розраховані коефіцієнти індексації заробітної плати та індексація зарплати за жовтень 2020, вересень 2020, серпень 2020, липень 2020 та попередні періоди на основі індексів інфляції.

В розділі Перевір свою зарплату ви зможете виконати аналогічний розрахунок суми індексації на основі даних про нараховану заробітну плату за видами нарахувань. Також виконуйте розрахунок суми відпускних за допомогою Калькулятора відпустки. Детальніше про розрахунок заробітної плати - Як розрахувати податки та збори із заробітної плати працівника.

Ви можете переглянути алгоритм розрахунку коефіцієнту індексації, клацнувши по іконці в результатах розрахунку.

Щоб розрахувати суму компенсації втрати частини грошових доходів у зв'язку з порушенням термінів їх виплати (алгоритм розрахунку якої відрізняється від алгоритму розрахунку індексації), використайте відповідний Калькулятор компенсації за несвоєчасно виплачену зарплату

Друкувати
 
1
 
 
2
 
ДаніРезультат
Введення основних данихРозрахований розмір індексації
Вкажіть період (місяць), визначений із пункту "Інформація про заповнення поля "Базовий місяць"". Типове значення — місяць останнього підвищення мінімальної заробітної плати. Станом на Жовтень 2020 індексацію потрібно нараховувати, якщо базовий місяць Серпень 2019 або раніший.
Вкажіть суму (роздільник цілої та дробової частини - крапка) постійних складових заробітної плати працівника за місяць.