Перейти до основного матеріалу

Завантажте заповнені по графіку п'ятиденного робочого тижня (8 год. щодня) табелі обліку робочого часу на весь 2024 рік в форматі Excel з формулами.

Табелі складені з врахуванням дії воєнного стану!

Калькулятор індексації

Калькулятор індексації заробітної плати дозволяє розрахувати величину індексації зарплати на основі базового місяця працівника. Калькулятор індексації зарплати та стипендії буде корисним для бухгалтерів, приватних підприємців, оскільки дозволяє швидко та просто розрахувати індексацію за кожен місяць працівнику у відповідності до законодавства.

Розраховані коефіцієнти індексації заробітної плати та індексація зарплати за червень 2024, травень 2024, квітень 2024, березень 2024 та попередні періоди на основі індексів інфляції.

В розділі Перевір свою зарплату ви зможете виконати аналогічний розрахунок суми індексації на основі даних про нараховану заробітну плату за видами нарахувань. Також виконуйте розрахунок суми відпускних за допомогою Калькулятора відпустки. Детальніше про розрахунок заробітної плати - Як розрахувати податки та збори із заробітної плати працівника.

Ви можете переглянути алгоритм розрахунку коефіцієнту індексації, клацнувши по іконці в результатах розрахунку.

Щоб розрахувати суму компенсації втрати частини грошових доходів у зв'язку з порушенням термінів їх виплати (алгоритм розрахунку якої відрізняється від алгоритму розрахунку індексації), використайте відповідний Калькулятор компенсації за несвоєчасно виплачену зарплату

Друкувати
 
1
 
 
2
 
ДаніРезультат
Введення основних данихРозрахований розмір індексації

У 2023 році дію ЗУ "Про індексацію грошових доходів населення" зупинено у відповідності до п. 3 прикінцевих положень ЗУ "Про державний бюджет України на 2023 рік.
У 2024 році індексація відновлена, індекси споживчих цін наростаючим підсумком рахуються з січня 2024 року (при цьому базовим місяцем потрібно вказувати грудень 2023 року!!!)"

Вкажіть період (місяць), визначений із пункту "Інформація про заповнення поля "Базовий місяць"". Зазвичай це місяць останнього підвищення мінімальної заробітної плати. Станом на Червень 2024 індексацію потрібно нараховувати, якщо базовий місяць Вересень 2023 або раніший.
Вкажіть суму (роздільник цілої та дробової частини - крапка) постійних складових заробітної плати працівника за місяць.