Перейти до основного матеріалу

Калькулятор індексації

Калькулятор індексації дозволяє розрахувати величину індексації заробітної плати на основі базового місяця працівника та його поточної заробітної плати. Калькулятор буде корисним для бухгалтерів, приватних підприємців, оскільки дозволяє швидко та просто розрахувати індексацію працівнику у відповідності до законодавства.

Розраховані коефіцієнти індексації та індексація зарплати за жовтень 2018, вересень 2018, серпень 2018, липень 2018 та попередні періоди на основі індексів інфляції.

В розділі Перевір свою зарплату ви зможете виконати аналогічний розрахунок суми індексації на основі даних про нараховану заробітну плату за видами нарахувань. Також виконуйте розрахунок суми відпускних за допомогою Калькулятора відпустки. Детальніше про розрахунок заробітної плати - Як розрахувати податки та збори із заробітної плати працівника.

Ви можете переглянути алгоритм розрахунку коефіцієнту індексації, клацнувши по іконці в результатах розрахунку

Вкажіть період (місяць), визначений із пункту "Інформація про заповнення поля "Базовий місяць"". Типове значення - місяць останнього підвищення мінімальної заробітної плати
Вкажіть суму (роздільник цілої та дробової частини - крапка) постійних складових заробітної плати працівника за місяць