Перейти до основного матеріалу

Завантажте заповнені по графіку п'ятиденного робочого тижня (8 год. щодня) табелі обліку робочого часу на весь 2024 рік в форматі Excel з формулами.

Табелі складені з врахуванням дії воєнного стану!

Тарифи

Друкувати
  • Режим «Гість» − Безкоштовно.
  • Режим «Зареєстрований клієнт» − Безкоштовно.
  • Режим «Корпоративний клієнт» − 25 грн.\місяць при щомісячній оплаті та 20 грн.\місяць при передоплаті за повний рік (акційна пропозиція). Для отримання статусу корпоративного користувача необхідно зареєструватися та подати заявку. Наші працівники на протязі одного дня розглянуть заявку та в залежності від вибраного тарифного пакету відкриють Вам доступ в режимі «Корпоративний клієнт» відразу після вибору тарифного пакету або по передоплаті (при виборі акційного пакету).
    Велика кількість способів оплати дають змогу будь-якому користувачу в будь-якому населеному пункті легко та зручно оплатити послуги системи.

Добрый день! Не работает ваш

Добрый день! Не работает ваш калькулятор зарплаты. Неправильно считает среднедневную зарплату. Как бы новичкам от вашего сервиса беды бы не было.

Здравствуйте. В калькуляторе

Здравствуйте. В калькуляторе зарплаты среднедневная зарплата не считается - только пропорционально дням (часам) считается оклад за первую и вторую половину месяца. Среднедневная считается в калькуляторе отпуска. Если там ошибка - напишите мне на почту zponline.ua(собачка)gmail.com или в комментариях Facebook ниже калькулятора конкретные цифры, какие Вы вводите - разберемся... За столько лет работы калькуляторов замечаний было очень мало... Но все может быть

чому неможливо ні

чому неможливо ні зареєструватися ні подати заявку. при тому що я вже зареєстрований і залогінився
http://s018.radikal.ru/i515/1202/3d/87f02a8a33ef.jpg

крім того, при виведенні розрахунку бажано збоку чи де робити приписку на підставі якого нормативного акту робився розрахунок. також бажано розширити функціонал не лише заробітною платою, а й усіма платежами, які має робити ФОп при заданих ним параметрах. крім того, додати нагадування про звітність та розрахунок даних цієї звітності.
і якщо ви з 2009 року працюєте то чи не забагато часу на розкачку? коли маєте намір налагодити сервіс?

в будь-якому разі - молодці. до речі дизайнеру сайту - окремий респект

чому неможливо редагувати профіль працівника?

знову таки: не пускає по логіну-паролю, хоча я ввожу його правильно.
відчуваю, наступним питанням буде - як видалити дані що я ввів? до речі, таку можливість слід передбачити

Дякую за пропозиції та

Дякую за пропозиції та зауваження по роботі сервісу. Дійсно, ідея системи розрахунку заробітної плати в режимі онлайн визріла ще в 2008 році, в 2009 році був створений даний сайт.

Тривалий процес розробки системи пояснюється тим, що я з колегами хочемо зробити процедуру ведення обліку заробітної плати настільки простою і зрозумілою, щоб людина, мало знайома із бухгалтерією, могла без проблем робити це самостійно. В сучасних законодавчих реаліях зробити це досить складно, настільки все заплутано.

Щодо ваших пропозицій:

при виведенні розрахунку бажано збоку чи де робити приписку на підставі якого нормативного акту робився розрахунок

Що саме ви розумієте під виведенням розрахунку? Надайте приклад.

як видалити дані що я ввів? до речі, таку можливість слід передбачити

Всі дані вносяться на підставі документів. Наприклад, якщо був наказ про прийняття на роботу працівника, а потім на основі цього наказу був введений табель обліку робочого часу та проведений розрахунок заробітної плати - просто видалити запис про працівника не вийде, оскільки ця дія вплине на всі наступні документи. Тому видаляти документи чи редагувати їх, видаляючи рядки із працівником, потрібно послідовно. Основна складність на даному етапі розробки виникла саме в цьому - знайти всі документи, в яких вказаний даний працівник, із логічними зв'язками по документах, і видалити тільки ті записи, які стосуються саме цього працівника. Аналогічна ситуація по фірмах, підрозділах і т.п. Проте дякую за зауваження, наша команда прийме його до відома.

чому неможливо ні зареєструватися ні подати заявку. при тому що я вже зареєстрований і залогінився

Якщо ви вже залогінились, значить, процедура реєстрації пройдена, повторювати не потрібно. Подати заявку можна буде після того, як система буде протестована і працювати в повному обсязі. Раніше немає сенсу брати з користувачів плату за користування.

Система розрахунку заробітної плати на даний час проходить закрите тестування, для користувачів можливі лише базові дії. Про подальші зміни в статусі системи всіх зареєстрованих користувачів буде повідомлено персонально.

доброго дня якщо я студентка

доброго дня якщо я студентка а мій чоловік отримує ЗП -1400 грн, я маю народжувати в квітні 2012 рокі коли мені можна йти в декрет і чи держава помагає таким сімям якою сумою в місяць? і скільки часу?

Кожна жінка, яка готується

Кожна жінка, яка готується стати мамою має право на отримання допомоги по вагітності та пологам. Водночас порядок отримання і розмір цієї допомоги залежить від статусу жінки. Зокрема, є особливості надання цієї допомоги: 1) для працюючих жінок; 2) жінок підприємців і добровільно застрахованих; і 3) не застрахованих жінок.

Допомога для жінок, які працюють

Оформлення листка непрацездатності

Листок непрацездатності у зв’язку  з  вагітністю  та  пологами видається за місцем спостереження за  вагітною  жінкою  відповідно до Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України від 13.11.2001 р. № 455.

 

 

Куди необхідно звертатися?

Допомога по вагітності та пологам мають виплатити за місцем роботи. Для цього потрібно надати листок непрацездатності у зв’язку із вагітністю і пологами. Крім того, потрібно написати заяву, де вказати з якого дня Ви маєте намір піти у відпустку (але не раніше дня, яким відкритий лікарняний). У випадку якщо у жінки є декілька місць роботи, вона має право на допомогу і по сумісництву – туди їй необхідно принести копію листка непрацездатності, яка засвідчена підписом керівника і печаткою по основному місцю роботи, довідку про середню заробітну плату з основної роботи і також написати заяву.

Розмір допомоги

Розмір допомоги розраховує бухгалтерія підприємства. Якщо в загальному, то спочатку визначають середньоденний заробіток жінки за останні 6 місяців перед місяцем виходу у декретну відпустку. Для цього ділять сумарну нараховану заробітну плату на загальну кількість календарних днів у цьому періоді. Потім цей середньоденний заробіток множать на кількість днів відпустки (за вказаний у заяві період відпуски).  Тут важливо сказати, що допомога по вагітності і пологах застрахованій особі надається за весь період відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами, тривалість якої залежить від особливості протікання вагітності та інших факторів:

№ п/п Випадки надання допомоги Строк з якого виникає право на отримання допомоги Тривалість відпустки по вагітності та пологам
1 Загальний випадок з 30 тижнів вагітності -126 к.д.: вагітності

- 70 к.д.до пологів;-56 к.д.після пологів
2 Жінкам,які відносяться до I – IV категорій постраждалих внаслідок аварії на ЧАЄС з 27 тижнів вагітності 180 к.д.:

- 90 к.д. до пологів;

- 90 к.д. після пологів
3 Передчасні, багатоплідні пологи, виникнення ускладнень при пологах чи в післяродовому періоді з 30 тижнів вагітності 140 к.д.:

- 70 к.д. до пологів;

- 70 к.д.після пологів
4 Вагітна не спостерігалась в лікувальному закладі з приводу вагітності до дня пологів з дня пологів 56 к.д.
5 Передчасні пологи до 30 тижнів вагітності у випадку смерті дитини з дня пологів 140 к.д.
6 Передчасні пологи до 30 тижнів вагітності у випадку смерті дитини з дня пологів 70 к.д.

Які документи необхідні у випадку, якщо тривалість відпустки більша за загальну (126 календарних днів)?

У випадку якщо народилось двоє і більше дітей або були передчасні або ускладнені пологи то для того щоб отримати додаткові 14 днів відпустки і оплати за них Вам необхідно отримати ще один листок непрацездатності, який виписується лікарем. І цей лист непрацездатності необхідно надати адміністрації підприємства де Ви працюєте, щоб вони здійснили оплату за цих 14 днів. Водночас це не стосується жінок-чорнобильців – їм відразу ж  виплачують допомогу за 180 днів і лист непрацездатності не подовжують.

 

Що необхідно враховувати, якщо йти у декретну відпустку пізніше ніж відкритий листок непрацездатності.

 

Потрібно зазначити, що Ви маєте право самі вирішувати коли йти у відпустку, вигнати жінку у декретну відпустку працедавець не має право.  Водночас:

1)      Якщо піти в декрет пізніше, то період, за який виплачується допомога не зміститися, а просто буде коротшим, а отже розмір допомоги буде менше (наприклад якщо піти на 20 днів пізніше, то допомога буде розрахована не за 126 днів, а за 106).

2)      Також потрібно враховувати, що заробітна плата буває менше, ніж якщо б за ці ж дні виплатили допомогу по вагітності і пологам. Це є наслідком того, що із цієї допомоги не утримується ні податку  з доходів, ніж соціальних внесків (а ці утримання в загальному складають більше 18 %). А отже, відкладу вати вихід у декретну відпустку не вигідно ( за виключенням того випадку, якщо в останній період перед відпусткою Вам значно підвищили заробітну плату).

Строки виплати

Допомогу мають виплачувати в найближчий після його призначення строк, встановлений для виплати заробітної плати. Потрібно зазначити, що допомогу мають призначити не пізніше 10 днів з дня поступлення документів (заяви і листа непрацездатності).

Об’єднання відпустки по вагітності і пологам і щорічної відпустки

 

Перш за все необхідно відмітити, що якщо вагітна жінка має бажання приєднати щорічну відпустку до декретної (використавши її до або після пологів), то працедавець не має права відмовити їй у цьому і має надати щорічну відпустку в строк, в який вона просить (навіть якщо це не по графіку).

Якщо після відпустки по вагітності і пологам жінка на роботу не збирається, а планує здійснювати догляд за дитиною, то краще брати щорічну відпустку не перед декретною відпусткою, а після. Оскільки в першому випадку відпускні виплатять замість заробітної плати, а в другому замість допомоги по догляду. А враховуючи мізерний розмір цієї допомоги, краще втратити у цій допомозі ніж в заробітній платі.

Допомога для жінок-підприємців і добровільно застрахованих

 

За яких умов жінка-підприємець може розраховувати на допомогу по вагітності та пологам ?

Жінка-підприємець може отримати допомогу від Фонду соцстрахування по тимчасовій втраті працездатності (надалі – Фонд), якщо вона:

-          або платник єдиного податку;

-          або, якщо знаходячись на загальній системі, добровільно зареєструвалась у Фонді платником страхових внесків.

Ніяких умов відносно того, скільки часу перед виходом у декретну відпустку потрібно оплачувати внески (у складі єдиного податку або добровільно) на сьогодні законодавством не встановлено.

Як отримати статус страховика, щоб претендувати на виплату допомоги?

Потрібно подати у відділ Фонду по місцю проживання заяву по формі, яка є додатком №2 до Інструкції, затвердженої Постановою правління Фонду від 26.06.01 року №16.  Крім того:

1.      Особа, що сплачує єдиний податок має надати копію свідоцтва про сплату єдиного податку або довідку податкової або Держказначейства про сплату єдиного податку. Також для візиту до фонду варто взяти і свідоцтво про державну реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності.

2.      Особа, що перебуває на загальній системі оподаткування або інша особа, яка бажає добровільно застрахуватись, має посвідчити в органі Фонду копії:

-          Довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру;

-          паспорту;

-          трудової книжки;

-          цивільно-правового договору – для осіб, які працюють по таким договорам;

-          свідоцтва про державну реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності або інший документ, який засвідчує відповідну діяльність (для самозанятих осіб – адвокатів, нотаріусів тощо) ;

-          легалізоване посольством (консульством) України документ, який підтверджує роботу особи у іншій країні і що ця особа не застрахована там у системі соцстрахування на випадок тимчасової непрацездатності (для громадян України, які працюють закордоном).

Куди необхідно звертатись і які документи подавати для призначення допомоги?

У випадку якщо є лист непрацездатності можна звернутись за отриманням допомоги в те ж регіональне відділення Фонду по місцю проживання. Для призначення необхідно подати такі документи:

1.      Платник єдиного податку подає:

-          Заяву на ім’я директора робочого органу Фонду про надання допомоги по вагітності та пологам з указанням на реєстраційний номер страховика;

-          Лист непрацездатності по вагітності та пологам, який видається лікарем;

-          Довідку з податкової про суму єдиного податку, сплаченого за розрахунковий період.

2.      Особа, що добровільно застрахувалась має пред’явити страхове свідоцтво і повідомлення про взяття на облік, а також надати:

-          Заяву про виплату допомоги по вагітності та пологам;

-          Лист непрацездатності по вагітності та пологам.

Розмір допомоги

Суму розраховують спеціалісти відділення Фонду, для цього множать середньоденний дохід жінки за розрахунковий період ( в загальному випадку – 6 місяців перед місяцем, в якому був відкритий лікарняний) на кількість календарних днів, які підлягають оплати згідно із листом непрацездатності – 126 к.д. в загальному випадку, для чорнобильців – 180 к.д. У свою чергу середньоденний дохід визначають так:

-          Для платників єдиного податку – суму сплаченого за розрахунковий період єдиного податку множать на процент, який потрапляє у Фонд від єдиного податку (11%), результат ділять на ставку страхового внеску (у 2010 році – 1,9%) і ділять на календарні дні в розрахунковому періоді;

-          Для добровільно застрахованих – суму доходу, з якого протягом розрахункового періоду людина сплачувала внески до Фонду, ділять на кількість календарних днів розрахункового періоду.

Строки надання допомоги

На прийняття рішення про призначення допомоги у державного органу є 10 днів, з дати коли наданні всі документи. Виплатити мають протягом 10 днів після прийняття рішення про призначення. Гроші перераховують на банківський рахунок або поштовим переказом (бажаний спосіб оплати і реквізити людина вказує ще в заяві на виплату).

Допомога для незастрахованих жінокКуди і коли звертатись ?

Жінка, яка не застрахована в системі соцстрахування, може звернутися за допомогою по вагітності та пологам у регіональне відділення праці та соціального захисту по місцю реєстрації. Виключення жінки-військові – їм допомога виплачується по місцю служби. Звертатися необхідно не пізніше ніж через 6 місяців після закінчення періоду, вказаного в медичній довідці, інакше допомогу не призначать.

Необхідні документи

В будь-якому випадку необхідно надати медичну довідку встановленого зразка і написати заяву про надання допомоги (зразок Вам мають надати). Але в залежності від категорії незастрахованої особи можуть бути потрібними додаткові документи:

-          Аспіранткам, докторанткам, клінічним ординаторам, студенткам вузів І-IV рівня акредитації і професійно-технічних учбових закладів – довідку про те, що ця особа навчається;

-          Тим, кого звільнили у зв’язку з ліквідацією підприємства (установи, організації), – довідку ліквідаційної комісії про звільнення за цією підставою;

-          Зареєстрованим безробітним – довідку з центру зайнятості про таку реєстрацію.

Розмір допомоги

Жінкам, які служать, навчаються або зареєстровані як безробітні, допомога розраховується множенням їх середньоденного доходу (грошового забезпечення, стипендії, мінімальної допомоги по безробіттю відповідно) на кількість календарних днів відпустки (126 к.д., а для чорнобильців – 180 к.д). Жінки звільненні у результаті ліквідації підприємства мають право на допомогу виходячи із середнього заробітку, який вони мали по цьому місцю роботи. У будь-якому випадку в розрахунок на місяць допомога буде складати не менше 25%  прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Водночас ті, хто не працює, не служить, не навчається і не зареєстрований безробітнім допомога по вагітності та пологам буде виплачуватись у розмірі – 25%  прожиткового мінімуму для працездатних осіб в розрахунку на місяць.

Нормативно-правові документи, які можуть бути корисними щодо призначення і виплати допомоги по вагітності та пологам 

Закон України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми»

http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=2811-12&p=1270204897733506

Закон України  «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням»

http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=2240-14&p=1270204897733506

Постанова Кабінету міністрів України від 27 грудня 2001 р. N 1751 «Про затвердження Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми»

http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=1751-2001-%EF&p=1270204897733506

Постанова Кабінету міністрів України  від 26 вересня 2001 р. N 1266 «Про обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням»

http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=1266-2001-%EF&p=1270204897733506

Постанова Правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 26 червня 2001 року N 16 «Про затвердження Інструкції про порядок надходження, обліку та витрачання коштів Фонду»

http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=z0634-99&p=1292491562016008

Цікаво, на скільки вся

Цікаво, на скільки вся інформація по фірмах та працівниках конфедеційна та чи несуть відповідальність і яку адміни?

Також зараз в процесі

Також зараз в процесі розробки умови надання послуги та договір-оферта, де такі питання будуть розписані і в разі оплати чи безоплатного користування послугою будуть вважатися прийнятими, а договір - заключеним.

Вся інформація конфіденційна,

Вся інформація конфіденційна, але відповідно до законодавства України деяка інформація може бути надана правоохоронним органам за їх запитом чи за рішенням суду.

З іншої сторони, не бачу логіки в розрахунку зарплати (податки, збори, інші документи), якщо ви її не будете використовувати для оплати податків чи подачі звітів - система призначена для обліку офіційної зарплати і до того ж обмежена робота з системою абсолютно безкоштовна - а нам теж потрібно оплачувати податки, заробітну плату і т.п.

В подальшому система буде пропонуватися для підприємств в локальному варіанті за більш високими тарифами - тоді можлива буде робота в локальній мережі підприємства із забезпеченням конфіденційності. Також в планах робота із системою по протоколу https.

Огромное спасибо Админу за

Огромное спасибо Админу за ответ.Буду теперь мучить нашу бухгалтерию.

ЗАРЕЄСТРУВАЛАСЯ І СТВОРИЛА

ЗАРЕЄСТРУВАЛАСЯ І СТВОРИЛА ФІРМУ, А ДАЛІ - НЕ МОЖУ НІЧОГО ЗРОБИТИ, ОСКІЛЬКИ ВИКИДАЄ НАПИС "ДОСТУП ОБМЕЖЕНИЙ, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ". ЩО РОБИТИ?

Система розрахунку заробітної

Система розрахунку заробітної плати поки-що не працює, тому коментуйте та задавайте питання на форумі. Після початку повноцінної роботи системи Ви будете повідомлені окремим електронним листом із подальшими інструкціями. Вибачте за незручності.

Помогите пожалуйста расчитать

Помогите пожалуйста расчитать правильность выплаты зарплаты:Оклад-960 грн. Как одинокая мама(470,5*150%=705,75).Это я нашла, а вот какая должна быть зарплата, если у меня еще и 4 зона по Чернобылю? Заранее Вам благодарна за помощь.Потому,что я получила -750 грн. и по-моему что-то здесь не так.

У будь-якому разі заробітна

У будь-якому разі заробітна плата розрахована невірно, якщо Ви на руки отримали близько 750 грн. Для цього потрібно, щоб ПДФО із Вашої зарплати становив 175 грн. (а заробітна плата - 175 \ 0,15 = 1167 грн). Якщо розраховувати без врахування податкової соціальної пільги, то Ваша зарплата на руки становитиме 786,62 грн. У разі врахування пільги - 892,49 грн. Розбирайтесь зі своєю бухгалтерією, чому така сума і чому не була врахована податкова соціальна пільга (можливо, Ви не писали заяву на її застосування)

Я є матір'ю,що виховує сама

Я є матір'ю,що виховує сама дитину(з чоловіком розлученні).Моя заробітня плата становить 1134,4 грн.Я маю право на пільгу в розмірі 150%.Як правильно вирахувати податковий налог,що з мене повинен стягуватись?

ЄСВ = 1134,4 * 3,6% = 40,84

ЄСВ = 1134,4 * 3,6% = 40,84 грн.
ПДФО = (1134,4 - 40,84 - 705,75) * 15% = 58,17 грн.
На руки = 1134,4 - 40,84 - 58,17 = 1035,39 грн.

Який граничний розмір доходу

Який граничний розмір доходу для одержання податкової соціальної пільги, якщо в мене двоє дітей один з них дитина - інвалід.І чим це можна підтвердити документально.

Цікаве питання. Дійсно, в

Цікаве питання. Дійсно, в Податковому кодексі гранична сума збільшується лише у разі застосування пільги за пунктом 169.1.2 (у розмірі, що дорівнює 100 відсоткам суми пільги, визначеної підпунктом 169.1.1 цього пункту, - для платника податку, який утримує двох чи більше дітей віком до 18 років, - у розрахунку на кожну таку дитину;)

169.4.1. ...граничний розмір доходу, який дає право на отримання податкової соціальної пільги одному з батьків у випадку та у розмірі, передбачених підпунктом 169.1.2 пункту 169.1 цієї статті, визначається як добуток суми, визначеної в абзаці першому цього підпункту, та відповідної кількості дітей...

Але Ви маєте право на сумування пільг різних розмірів згідно:

169.3.1. У разі якщо платник податку має право на застосування податкової соціальної пільги з двох і більше підстав,
зазначених у пункті 169.1 цієї статті, застосовується одна податкова соціальна пільга з підстави, що передбачає її найбільший
розмір, за умови дотримання процедур, визначених підпунктом 169.4.1 пункту 169.4 цієї статті, крім випадку, передбаченого
підпунктом "б" підпункту 169.1.3 пункту 169.1 цієї статті, податкова соціальна пільга за яким додається до пільги, визначеної
підпунктом 169.1.2 цього пункту у разі, якщо особа утримує двох і більше дітей, у тому числі дитину-інваліда (дітей-інвалідів).

Тобто, Ви фактично використовуєте пільгу згідно п. 169.1.2, але згідно п. 169.3.1 сумуєте підвищену суму пільги на дитину-інваліда. Таким чином застосування першої цитати цілком правомірне - ви використовуєте пільгу згідно п. 169.1.2

Надішліть інструкцію як

Надішліть інструкцію як працювати на вашому сайті тому що в мене нічого не получається

Поки-що користуватися

Поки-що користуватися можливостями системи можуть тільки тестувальники, так як вона в процесі розробки. Після закінчення тестування ми Вас повідомимо ))

Когда же закончится ваше

Когда же закончится ваше тестирование?
Я работаю секретарем в бюджетной организации. До ноября месяца моя ставка была 741 грн.(начисляли по 5 разряду). После установления минимальной зарплаты, у меня ставка стала как и у всех 744 грн.(т.е. перестали учитывать разряд). Правильно ли это?
И еще. Я работаю на 1 ставку и и получаю еще 50% доплаты (по коллективному договору).
Есть ли у меня "податкова соціальна пільга"? И если есть, то какая?
Хотелось бы узнать ответ и на этот вопрос....

якщо нарахована зарплата (із

якщо нарахована зарплата (із доплатою) менша за 1220 грн, то можете скоротити базу оподаткування податком з доходів фізосіб на 434,5 грн.

как у вас зарегистрироваться?

как у вас зарегистрироваться? У меня не получается.Я нажимаю зарегистрироваться,а на поле регистрации висит таблица.

Чому не можу ввести пароль?

Чому не можу ввести пароль?

Можливо, у Вас зламалася

Можливо, у Вас зламалася клавіатура )))

Після реєстрації на нашому сайті перегляньте Вашу електронну пошту - всі інструкції були відправлені туди.

Странно. А что в этой таблице

Странно. А что в этой таблице написано? Я только-что пробовал зарегистрироватся - все нормально... (может, проверьте свою почту?)

коли ж ситема запрацює

коли ж ситема запрацює

По плану мала б працювати ще

По плану мала б працювати ще з 1 січня 2009 року. Але об'єктивні та суб'єктивні причини впливають на термін пуску. На даний момент система тестується в закритому режимі. Потрібно реалізувати ще багато функцій, щоб система не була "сирою". Хочеться, щоб вона було простою і зрозумілою, але лише геніальні речі прості ))). Чекайте, всі зареєстровані користувачі обовязково отримають повідомлення про запуск системи

так система вже діє?

так система вже діє?

На даний момент ведеться

На даний момент ведеться розробка функціоналу. Найближчим часом буде доступна функція перевірки правильності нарахування заробітної плати, а надалі - повноцінна робота системи (ведення фірм, працівників, повне нарахування заробітної плати)

добоий день

добоий день

як подати заявку

як подати заявку

На даний момент система

На даний момент система знаходиться в стадії розробки. Після початку роботи всім користувачам буде надіслане повідомлення електронною поштою. Перед початком платного користування буде можливість декілька місяців протестувати правильність роботи і тільки тоді використовувати платний режим...

Подачу заявки на платні послуги можна буде виконати після закінчення тествого користування системою.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Введіть літери з картинки для захисту від спаму (лише англійські малі літери)