Перейти до основного матеріалу

Нові рахунки для сплати ЄСВ

З метою реалізації норм Закону України від 04.07.2013 року №404-VII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи" Державна казначейська служба України відкрила нові рахунки для зарахування єдиного соціального внеску.

Проте як мінімум до кінця вересня сплачувати ЄСВ потрібно на старі рахунки, відкриті для Пенсійного фонду України, куди також потрібно подавати звіти про суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Нові відкриті рахунки поки-що заблоковані, про введення їх в дію буде повідомлено додатково. З остаточного вирішення усіх питань щодо рахунків, на які буде перераховуватися єдиний внесок, платникам слід звертатися до органу доходів і зборів за місцем взяття їх на облік як платників єдиного внеску.

Номери рахунків розміщено на веб-порталі Міндоходів у розділі "Реєстри".

Також, у зв'язку з набранням чинності вказаного вище Закону України від 04.07.2013 року №404-VII та з метою підготовки платників податків до подання звітності з єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування в електронному вигляді Міністерство доходів і зборів розробило електронні формати (архів форматів) відповідно проекту наказу Міністерства доходів і зборів України "Про затвердження Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування"

 

Додати новий коментар

CAPTCHA
Введіть літери з картинки для захисту від спаму (лише англійські малі літери)