Перейти до основного матеріалу

Завантажте заповнені по графіку п'ятиденного робочого тижня (8 год. щодня) табелі обліку робочого часу на весь 2024 рік в форматі Excel з формулами.

Табелі складені з врахуванням дії воєнного стану!

Калькулятор субсидії

Найбільш точний Калькулятор субсидій дозволяє провести орієнтовний розрахунок субсидії в 2018, 2019 роках для оплати житлово-комунальних послуг, враховуючи всі зміни в Порядку призначення субсидій та інші зміни в законодавстві.

УВАГА! Наш калькулятор не є офіційним і для повного врахування всіх можливих ситуацій необхідно звернутися до місцевого відділу із призначення субсидій

Друкувати
 
1
 
 
2
 
 
3
 
 
4
 
Склад сім'їКомпослугиДоходиРезультат
Введення основних даних та визначення наявності права на субсидіюВибір комунальних послуг для отримання на них субсидіїДані про доходи членів домогосподарстваРозрахований розмір субсидії
Період, на який потрібно розрахувати субсидію для сплати житлово-комунальних послуг
Формат дати: 23.05.2024
Типове значення - дата початку поточного опалювального\неопалювального сезону. У разі подання заяви протягом двох місяців з початку опалювального (неопалювального) сезону житлова субсидія призначається з початку такого сезону (абз. 9 пункту 15 Порядку).
При наступному візиті з цього ж пристрою автоматично будуть введенні збережені дані (крім періоду, на який призначається субсидія). Це дозволяє без повторного введення даних розраховувати субсидію на наступний сезон. Використовуються cookies.
Кількість осіб, які входять до складу домогосподарства чи членів сім’ї особи із складу домогосподарства
1 крок 2 крок 3 крок
 
 
 
Субсидія не призначається в таких випадкахПеревірте кожну умову. Якщо вона не виконується у вашому домогосподарстві - поставте відповідну позначку. Якщо якась умова виконується (позначка не стоїть) - субсидія не призначається!!!
Опалювана площа житлового приміщення перевищує 120 кв. метрів для квартир у багатоквартирному будинку, 200 кв. метрів для індивідуальних будинків
(винятки можете переглянути в пп.1 п. 6 Порядку)
Будь-хто із складу домогосподарства або член сім’ї особи із складу домогосподарства має у своєму володінні транспортний засіб, що підлягає державній реєстрації і з дати випуску якого минуло менше п’яти років (крім мопеда)
(винятки можете переглянути в пп.2 п. 6 Порядку)
У складі домогосподарства або у складі сім’ї члена домогосподарства є особи, що досягли 18-річного віку станом на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії , і в цьому періоді:
  • у них взагалі відсутні доходи;
  • нарахований середньомісячний сукупний дохід менший, ніж розмір мінімальної заробітної плати на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії;
  • ними або за них не сплачено єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому від мінімального, сумарно протягом трьох місяців у періоді, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії.
крім тих осіб, які протягом такого періоду:
  • навчалися за денною формою навчання у закладах середньої освіти, професійно-технічних навчальних закладах, закладах вищої освіти або зареєстровані у службі зайнятості як безробітні і в цей період навчалися в центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості;
  • отримували хоча б один із таких видів доходу, як пенсію, стипендію, допомогу при народженні (усиновленні) дитини, допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, допомогу по догляду за особами з інвалідністю I і II групи внаслідок психічного розладу, допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, тимчасову державну соціальну допомогу непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, допомогу по безробіттю;
Детальніше можете переглянути в пп.3 п. 6 Порядку
Будь-хто із складу домогосподарства або член сім’ї особи із складу домогосподарства протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням житлової субсидії, призначенням житлової субсидії без звернення:
  • здійснив купівлю або іншим законним способом набув право власності на земельну ділянку, квартиру (будинок), транспортний засіб (механізм), будівельні матеріали, інші товари довгострокового вжитку;
  • оплатив (одноразово) будь-які послуги;
на суму, яка на дату купівлі, оплати, набуття права власності в інший законний спосіб перевищує 50 тис. гривень.
Детальніше можете переглянути в пп.4 п. 6 Порядку
структурним підрозділом з питань соціального захисту населення отримано інформацію про наявність простроченої понад два місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком, загальна сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на день звернення за призначенням житлової субсидії.
Детальніше можете переглянути в пп.5 п. 6 Порядку
Є інформація про наявність у домогосподарства, що одержувало житлову субсидію у попередньому опалювальному (неопалювальному) сезоні, простроченої понад два місяці заборгованості з оплати обов’язкової частки платежу за житлово-комунальні послуги, обов’язкової частки внеску/платежу на оплату витрат на управління багатоквартирним будинком, загальна сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на день призначення житлової субсидії на наступний опалювальний (неопалювальний) сезон.
Детальніше можете переглянути в пп.6 п. 6 Порядку)
у складі домогосподарства або у складі сім’ї члена домогосподарства є особи, які мають заборгованість за виконавчими провадженнями про стягнення аліментів понад три місяці (крім осіб, які є алко- або наркозалежними, що підтверджується довідкою від лікаря).
Детальніше можете переглянути в пп.7 п. 6 Порядку)
Неповнолітні діти (крім студентів денної форми навчання, місце проживання яких зареєстроване у гуртожитках), маючи батьків, зареєстровані в житловому приміщенні (будинку) самі.
Детальніше можете переглянути в п. 8 Порядку)
Наявна заборгованості із сплати обов’язкової частки платежу за житлово-комунальні послуги та/або внесків/платежів об’єднанню на оплату витрат на управління багатоквартирним будинком, загальна сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 грн.), і така заборгованість не погашена і не реструктуризована протягом 2-х місяців з дати отримання повідомлення про відмову в призначенні субсидії.
Детальніше можете переглянути в абз. 5-8 п. 16 Порядку)