Перейти до основного матеріалу

Про перенесення робочих днів у 2022 році

Друкувати

З метою забезпечення раціонального використання робочого часу і створення сприятливих умов для святкування у 2022 році 8 березня – Міжнародного жіночого дня та 28 червня – Дня Конституції України рекомендовано керівникам підприємств, установ та організацій перенести для працівників, яким установлено п’ятиденний робочий тиждень із двома вихідними днями в суботу та неділю, в порядку та на умовах, визначених законодавством, робочі дні з:

  • понеділка 7 березня – на суботу 12 березня,
  • понеділка 27 червня – на суботу 2 липня.

 

Відповідно, у 2022 році норма робочого часу в червні та липні в разі перенесення робочих днів у відповідності до рекомендацій КМУ буде відрізнятися від норми робочого часу без перенесення.

Обов’язково ці рекомендації мають застосовувати державні підприємства та бюджетні установи. Але вони не поширюється на Укрпошту, Пенсійний Фонд України, Держказначейство та банки (для останніх графік роботи на свята встановлюватиме Національний Банк України).

Небюджетні підприємства можуть самостійно визначити, якими будуть їх робочі дні у 2022 році, не ґрунтуючись на рекомендаціях КМУ. Якщо підприємство вирішить застосовувати рекомендації КМУ, то ці перенесення слід врахувати при виданні наказу про перенесення вихідних та робочих днів на підприємстві, в установі або організації, погоджений з виборним органом первинної профспілкової організації.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Введіть літери з картинки для захисту від спаму (лише англійські малі літери)