Перейти до основного матеріалу

Міндоходів пропонує змінити шкалу оподаткування ПДФО (0-20%) та ставку нарахування ЄСВ (18%)

Друкувати

Міністерство доходів та зборів України пропонує кардинально змінити законодавство щодо оподаткування доходів фізичних осіб (запровадження більшої кількості ставок ПДФО від 0% до 20%) та щодо єдиного соціального внеску (єдина ставка нарахування для роботодавців - 18%).

Із пояснювальної записки:

Основними завданнями проекту є зменшення навантаження на фонд оплати праці роботодавця шляхом зменшення діючої ставки єдиного соціального внеску, перегляду шкали прогресивного податку на доходи фізичних осіб у частині збільшення кількості щаблів цієї шкали.

Проектом Закону шляхом внесення змін до розділу IV „Податок на доходи фізичних осіб” Податкового кодексу України пропонується запровадити прогресивну шкалу оподаткування доходів фізичних осіб від 0 до 20 % в залежності від розміру річного оподатковуваного доходу. Також пропонується відмінити 100% податкову соціальну пільгу, замінивши її сумою доходу, яка оподатковуватиметься за нульовою ставкою податку.

Змінами до Закону України „Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування” пропонується з метою спрощення адміністрування єдиного соціального внеску встановити одну ставку для роботодавців у розмірі 18%.

Проект Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України (щодо зменшення навантаження на фонд оплати праці)" підготовлений Кабінетом Міністрів України

ДолученняРозмір
Проект закону47.5 КБ
Пояснювальна записка50.5 КБ

Додати новий коментар

CAPTCHA
Введіть літери з картинки для захисту від спаму (лише англійські малі літери)