Перейти до основного матеріалу

Сплата земельного податку фізичними особами у 2013 році

Друкувати

Фахівці ДПІ у Голосіївському районі нагадали про відповідальність за несплату податку за землю.

До 1 липня поточного року фізичні особи - землевласники або землекористувачі повинні були отримати від територіальних органів МДЗ податкове повідомлення-рішення із зазначенням суми земельного податку.

Нагадуємо, що податок фізичними особами сплачується протягом 60-ти днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення. Тож якщо Ви досі не отримали повідомлення у зв’язку з тим, що не проживаєте за адресою володіння або користування земельною ділянкою або з іншої причини, Вам необхідно самостійно звернутись до Центрів обслуговування платників податків територіальних органів МДЗ.

Варто пам’ятати, що до фізичних осіб — землевласників, землекористувачів та орендарів, з якими узгоджено суму грошового зобов’язання щодо плати за землю, застосовується штрафна (фінансова) санкція у таких розмірах:

  • за затримки до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, — у розмірі 10% погашеної суми податкового боргу;
  • за затримки понад 30 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, — у розмірі 20% погашеної суми податкового боргу.

До того ж статтею 141 Земельного кодексу України передбачено, що у разі систематичної несплати земельного податку, земельна ділянка може бути вилучена без згоди землекористувача.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Введіть літери з картинки для захисту від спаму (лише англійські малі літери)