Перейти до основного матеріалу

До закінчення терміну обов'язкової модернізації РРО залишилось 100 днів!

Друкувати

Головне управління Міндоходів у м. Києві нагадує, що з 1 січня 2013 року, відповідно до вимог Закону України від 06.07.1995 № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» суб’єктам господарювання необхідно подавати звітність про використання РРО до органів доходів і зборів в електронному вигляді, на базі технології, розробленої Національним банком України, дротовими та бездротовими каналами зв’язку.

Користувачі касової техніки повинні придбати реєстратори розрахункових операцій нового покоління, що створюють контрольну стрічку в електронній формі та містять вбудовані модеми, або доопрацювати існуючу касову техніку та приєднати до неї відповідні модеми для передачі звітної інформації. Для цього власникам касових апаратів необхідно обов’язково звернутись до Центрів сервісного обслуговування або виробників РРО.
Звертаємо Вашу увагу, що з 1 січня 2014 року набирає чинності п. 9 ст. 17 Закону № 265, що передбачає застосування фінансових санкцій до платників податків, які використовують при проведенні розрахунків РРО, що не відповідають вимогам вказаного Закону.
ГУ Міндоходів у м. Києві пропонує представникам бізнесу оперативно звертатись до сервісних центрів для купівлі або модернізації апаратів та наголошує, що запровадження такого сервісу значно знизить корупційні ризики за рахунок зменшення прямого спілкування представників бізнесу зі співробітниками підрозділів моніторингу грошових операцій Міндоходів України.
Інформація щодо запровадження РРО з контрольною стрічкою в електронній формі розміщена на суб-сайті Головного управління Міндоходів у м. Києві в банері «Актуальні теми» (рубрика «Електронні сервіси»).

Додати новий коментар

CAPTCHA
Введіть літери з картинки для захисту від спаму (лише англійські малі літери)