Перейти до основного матеріалу

Звіти з ЄСВ і сплату ЄСВ за вересень 2013 — до Міндоходів

Друкувати

В зв'язку з переходом функцій адміністрування ЄСВ від Пенсійного фонду до Міністерства доходів та зборів були сформовані нові версії форм електронних звітів.

Звітність з ЄСВ за вересень 2013 року слід подавати за новими формами вже до органів доходів та зборів.

Зміни до основного програмного забезпечення, яке застосовується для подачі звітності, вже внесені (особисто мною протестовано Медок останньої версії), проте Міндоходів виявилося не готовим до такого ходу подій - виникають проблеми з отриманням квитанції №2. В інформаційно-довідковому департаменті запевняють, що до закінчення терміну подання звітності з ЄСВ (це 21 жовтня, оскільки переноситься в зв'язку з вихідним днем) всі квитанції будуть розіслані.

Також не забувайте, що сплата ЄСВ також відбувається на нові рахунки органів Міндоходів. Проте тимчасово, для запобігання виникнення проблем у платників ЄСВ, суми із старих рахунків ПФУ будуть автоматично пересилатись на потрібні рахунки Міндоходів. Термін такого перехідного періоду не визначений, тому бажано чимшвидше перейти на сплату ЄСВ на нові рахунки. Визначити, на який саме рахунок потрібно сплачувати, можете на нашому сайті в розділі Рахунки ЄСВ

Додати новий коментар

CAPTCHA
Введіть літери з картинки для захисту від спаму (лише англійські малі літери)