Перейти до основного матеріалу

З 1 січня 2013 року сплачувати ЄСВ можна буде одним платіжним дорученням

Друкувати

16 жовтня 2012 року Верховна Рада України прийняла Закон України №5455-VІ "Про внесення змін до статті 8 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування", який вступає в силу з 1 січня 2013 року

Закон передбачає удосконалення норм Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» та змінює пропорції розподілу єдиного внеску, що дає можливість зменшити кількість платіжних документів, які формуються платником для сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
На сьогодні в органах Пенсійного фонду України відкрито 88 рахунків для сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування залежно від категорій платників та класів професійного ризику виробництва, визначених Законом України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».
Залежно від видів виплат, які нараховуються, один роботодавець нині формує від двох до семи платіжних документів.
Законом України №5455-VІ змінено розподіл єдиного внеску за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування, що дасть можливість роботодавцям сплачувати нарахований єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування одним платіжним дорученням. Це відчутно спрощує механізм їхніх розрахунків зі сплати єдиного внеску.

З метою реалізації Закону України №5455-VІ органами Пенсійного фонду України з 1 січня 2013 року будуть відкриті нові рахунки в органах Державної казначейської служби для зарахування єдиного внеску, тому роботодавцям необхідно обов'язково уточнити нові реквізити у відділеннях ПФУ за місцем реєстрації.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Введіть літери з картинки для захисту від спаму (лише англійські малі літери)