Перейти до основного матеріалу

Публічна кадастрова карта Державного агентства земельних ресурсів України

Друкувати

Держземагентство запустило у вільний доступ для користувачів мережі інтернет публічну кадастрову карту map.land.gov.ua/kadastrova-karta

Карта має декілька шарів – ортофотоплан (цифрова карта), індексно-кадастрові карти, земельні ділянки та їх межі, кадастрові номери ділянок, форма власності ділянок, цільове призначення, площа, а також карта ґрунтів України.

В майбутньому планується додати до карти інформацію про надра, комунікації, мережі, будови, водні, лісові ресурси і т.п.

Якість фотографій в багатьох невеликих населених пунктах значно краща, ніж у карт Яндекс та Google завдяки проведеній аерофотозйомці всієї території України (цікаво, що ці знімки є державною власністю, але були продані держземагенству через підставну компанію за значні кошти, виділені, як водиться, із державного бюджету). Загалом відзнято близько 600 тисяч квадратних кілометрів. Зйомку здійснено в масштабі 1:25000. Населені пункти в масштабі 1:2000

Також існує можливість при виявленні проблем із вашою земельною ділянкою подати заяву через форму зворотнього зв'язку (необхідно ввести персональні дані - ПІБ, паспортні дані, ідентифікаційний код) про виявлену проблему.

Основною проблемою являється накладання меж земельних ділянок та їх неправильне місцезнаходження.

Державний акт на право

Державний акт на право власності на землю з кадастровим номером є, а на карті земельної ділянки з таким кадастровим номером немає. В земельному відділі сказали надати їм інформацію про земельну ділянку в електронному вигляді. ЯК це зробити?

Доброго дня. Ці дані є в

Доброго дня. Ці дані є в землевпорядної організації, яка розробляла для вас документацію (зазвичай це приватна фірма недалеко від "земельників" ))) )

Набрав у пошуку свій

Набрав у пошуку свій кадастровий номер, ділянку показало не за місцем фактичного знаходження та ще й пишуть що власність не визначена. Не карта а суцільний бардак, щоб ділки могли через суди забирати землю!!!

Виділено на їх формування

Виділено на їх формування великі гроші. Їх украли. Щоб щось зробить то притягли студентів-землевпорядників і ті робили роботу. Ділянки ніхто не ув"язував відповідно до фотоплану, і між собою також.Тому і получились налягання ділянок, або їх перекручування.
Задум був хороший, але ж зробили як і все у нас робиться.

Купили земельну ділянку,

Купили земельну ділянку, присвоїли їй кадастровий номер,оформили усі документи, збудували будинок, а держземагенство в поземельну книгу і кадастровий реєстр внесли інший кадастровий номер. Тепер усі документи вважаються недійсними (бо кадастровий номер неправильний), земельники розводять руками, мовляв: ми не знаєм, що робити...І що робити? До кого звертатись, щоб виправили кадастровий номер?

Видає,що кадастровий номер не

Видає,що кадастровий номер не знайдено, скористалася зворотнім звязком , пише невірний формат номеру заяви. Що за не зрозуміла обстановка ? Дляя чого створили цю карту?

Знайшла на карті свою дачну

Знайшла на карті свою дачну ділянку, АЛЕ незрозуміло, чому замість останніх цифр 583 внесено 538. Випадково?! Чи з якоюсь метою?

+1

+1

В питаннях власності нічого

В питаннях власності нічого випадкового немає... В будь-якому разі основним є документ на право власності, а не якась там карта...

В опціях для робою з картою -

В опціях для робою з картою - "Шари" існує підменю грунти, в цьому сенсі все добре, різні грунти зафарбовані різними кольорами, але як довідатися, чи де дізнатися який колір - якому типу грунтів відповідає?
negrub.s@gmail.com
+380675386688
З повагою
Негруб С.Г.

моя ділянка існуе але за

моя ділянка існуе але за другим кадастровим номером. ЩО РОБИТИ?

Подавати звернення через

Подавати звернення через форму зворотнього зв'язку. На протязі місяця повинні повідомити вас письмово про причину проблеми.

Ви там всі МУДАКИ такі бабки

Ви там всі МУДАКИ такі бабки грибите а до ума систему не налаштуєте "ПАРТІЗАНИ ХРЕНОВИ"

Я зрозумів - ділянки роздають

Я зрозумів - ділянки роздають РОДИЧАМ разом з чужими хатами. Мені в
Сумах так зробили. А щоб я здох не догадавшись (мені 77 років) не нанесли на ПКУ факт приватизаціїї !!! Мені ж вішають лапшу на вуха
в письмовому вигляді. Почкун Анатолій 77 років, інвалід , чорнобилець, ветеран - А ЩО З ТІТКАМИ /ДЯДЬКАМИ/ роблять в ДЕРЖЗЕМ-
КАДАСТРАХ ??!! - ГВАЛТ І ЗНУЩАННЯ над українцями. 066-962-80-04

Купила будиночок із земельною

Купила будиночок із земельною ділянкою 15соток.Післяукладення договору купівлі-продажу подала документи для переоформлення на себе, і тут починається саме головне, мені повідомляють, щомоя земля лежить зовсім в іншому кварталі,кадастровий номер не дійсний.Сама знайшла в кадастровій карті свій участок і обімліла-- ВІН РОЗТАШОВАНИЙ НА КЛАДОВИЩІ. Вже четвертий місяць не можу нічого вирішити, як виправити, за чиЇ кошти??? Організація яка робила документи припинила своє існування.

Земельної ділянки на карті

Земельної ділянки на карті нема, зворотній звязок не працює.Для чого потрібна така карта?

така карта нафіг нікому

така карта нафіг нікому непотрібна

Виділяв в натуру свій

Виділяв в натуру свій земельний пай одним з перших. При виділенні узгоджував межі власниками суміжних ділянок. Після цього декілька разів мінявся колір акту на земельний пай. На кадастровій карті мого участка немає. На частину моєї замлі нанесено іншу ділянку. Разом з тим кладовище також, судячи з карти, віддали в приватну власність.
Риторичне питання - чому при видачі самих правильних актів не узгоджуються межі з власниками земельних ділянок?
Пропозиція - друкувати Державні акти на право власності на землю на туалетному папері ( цим ми збережемо "наші" ліси).

Виділеною ділянкою (земельний

Виділеною ділянкою (земельний пай) в натурі якою користуююсь більше 10 років і маю державний акт на неї,а также присвоєний кадастровий номер на карті НЕ ІСНУЄ.Земельне МММ.

Нашої ділянки із присвоєним

Нашої ділянки із присвоєним кадастровим номером немає на карті зовсім.Зворотний зв"язок
не працює.Ніде вияснити ,чому ділянка не нанесена на карту.Що це новий дерибан землі?
Про яку прозорість ідеться? Кому вигідний цей реєстр земель?

підарасам які всі соки

підарасам які всі соки качають з людей

І я знаю, якої вони

І я знаю, якої вони національності, ці українці.

Офіційну відповідь повинні

Офіційну відповідь повинні надати відповідно законодавства про звернення громадян - на протязі місяця. Мені відповідь дали, хоча вона мене зовсім не влаштовує. Але дали.

і моєї немає ????!!!! Це що

і моєї немає ????!!!! Це що за лохотрон?

Судячи із забудов зйомки

Судячи із забудов зйомки зроблені приблизно 5 років тому. На карті відсутні будівлі за цей період. Не знаю кому коли і за які зйомки платили гроші!!!

Про що ти говориш - це просто

Про що ти говориш - це просто черговий "Хюндай"!

Дивлячись де. В мене було

Дивлячись де. В мене було зрізане дерево 2 роки тому і на знімках його вже теж немає. Неможливо зробити зйомку всієї території України за декілька днів - це ж над кожним місцем потрібно пролетіти... Також зимою теж не будеш робити, оскільки буде один сніг )))

за ці гроші-- які я все житя

за ці гроші-- які я все житя сплачую таким як ти паразітам--який живе за рахунок чужих---ти в мене зимою з фотоапаратом будеш бігати

1. Я не паразит і ти мені

1. Я не паразит і ти мені гроші не сплачуєш.
2. Ніде я бігати зимою з фотоапаратом не збираюся. Особливо - в тебе.
3. Ти - мудак.

Я маю держакт на руках із

Я маю держакт на руках із кадастровим номером, але моя ділянка на карті не позначена. Чому???!!!

Да потому что выбрали ЗЕКА

Да потому что выбрали ЗЕКА президентом и ждете пока наступит стабильность в стране,которой по сути уже нет.

Поки-що не введена в базу

Поки-що не введена в базу даних працівниками Держземагенства.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Введіть літери з картинки для захисту від спаму (лише англійські малі літери)