Перейти до основного матеріалу

Строки виплати заробітної плати в 2017 році

Строки виплати заробітної плати врегульовані статтею 115 Kодексу законів про працю України:

Заробітна плата виплачується працівникам регулярно в робочі дні у строки, встановлені колективним договором або нормативним актом роботодавця, погодженим з виборним органом первинної профспілкової організації чи іншим уповноваженим на представництво трудовим колективом органом (а в разі відсутності таких органів - представниками, обраними і уповноваженими трудовим колективом), але не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує шістнадцяти календарних днів, та не пізніше семи днів після закінчення періоду, за який здійснюється виплата.

У разі коли день виплати заробітної плати збігається з вихідним, святковим або неробочим днем, заробітна плата виплачується напередодні.

Розмір заробітної плати за першу половину місяця визначається колективним договором або нормативним актом роботодавця, погодженим з виборним органом первинної профспілкової організації чи іншим уповноваженим на представництво трудовим колективом органом (а в разі відсутності таких органів - представниками, обраними і уповноваженими трудовим колективом), але не менше оплати за фактично відпрацьований час з розрахунку тарифної ставки (посадового окладу) працівника.

Тобто, заробітна плата за першу половину місяця (15 календарних днів) має виплачуватись в період з 16 по 22 число поточного місяця, а за другу - з 1 по 7 число наступного місяця, причому проміжок між виплатами не повинен перевищувати 16 календарних днів (цей термін не стосується ситуацій з перенесенням строків виплати).

На основі цих норм розраховані строки виплати заробітної плати на 2017 рік із врахуванням вихідних, святкових та неробочих днів (див. приєднаний файл)

ДолученняРозмір
Строки виплати заробітної плати в 2017 році51 КБ
 

Є такий документ на 2018р?

Є такий документ на 2018р? Дуже був в пригоді

Додати новий коментар

CAPTCHA
Введіть літери з картинки для захисту від спаму (лише англійські малі літери)