Перейти до основного матеріалу

Державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців буде відкрито для загального доступу через мережу інтернет

Друкувати

На початку жовтня в Україні буде відкрито загальний доступ до відомостей Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців через мережу інтернет. Відповідний наказ підписав Міністр юстиції Олександр Лавринович.

Згідно з наказом, на спеціальному веб-сайті Єдиного державного реєстру відображатиметься інформація про юридичних осіб, про органи державної влади і органи місцевого самоврядування як юридичних осіб, про фізичних осіб – підприємців. Крім того, на сайті реєстру буде створена спеціальна форма для пошуку інформації.

Зокрема, про юридичних осіб буде відкрито інформацію щодо повного найменування юридичної особи та скороченого найменування у разі його наявності; ідентифікаційний код юридичної особи; місцезнаходження юридичної особи; прізвище, ім’я, по батькові керівника юридичної особи; інформація про здійснення зв’язку з юридичною особою; місцезнаходження реєстраційної справи; дата та назва останньої реєстраційної дії; дані про перебування юридичної особи у процесі припинення.

Про органи державної влади і органи місцевого самоврядування як юридичних осіб міститиметься інформація щодо повного найменування юридичної особи та скороченого - у разі його наявності; ідентифікаційний код юридичної особи; місцезнаходження юридичної особи; дата та назва останньої реєстраційної дії.

Про фізичних осіб – підприємців буде відкрито інформацію щодо прізвища, ім’я, по батькові фізичної особи; інформацію про здійснення зв’язку з фізичною особою – підприємцем; місцезнаходження реєстраційної справи; дата та назва останньої реєстраційної дії; дані про провадження підприємницької діяльності; дані про перебування фізичної особи – підприємця у процесі припинення підприємницької діяльності.

Пошук інформації на веб-сайті Єдиного державного реєстру здійснюватиметься за критеріями: про юридичних осіб – за ідентифікаційним кодом юридичної особи або найменуванням юридичної особи; про фізичних осіб – підприємців – за прізвищем, ім’ям, по батькові фізичної особи – підприємця.

Згідно з наказом Мін’юсту, доступ до відомостей Реєстру має бути забезпечений Державною реєстраційною службою та Технічним адміністратором Реєстру протягом місяця з дня офіційного опублікування цього нормативного акта. (Документ готується до опублікування в «Офіційному віснику України» на початку вересня 2011 року).

На сьогодні технічним адміністратором Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців є державне підприємство «Інформаційно-ресурсний центр».

Доброго дня. Підкажіть

Доброго дня. Підкажіть будь-ласка, оформлюємо з 1 вересня найманого працівника, неприбуткова громадська організація.З/п мінімальна. Які відкахування і до якого числа сплачувати. Дякую.

Ви вважаєте, що ваш коментар

Ви вважаєте, що ваш коментар відповідає темі новини? Спробуйте запитати на форумі (створіть нову тему) - можливо, там підкажуть...

Знову почне працювати пошук

Знову почне працювати пошук по ЄДРПОУ на сайті Інформаційно-ресурсного центру. Тільки питання - коли?

Додати новий коментар

CAPTCHA
Введіть літери з картинки для захисту від спаму (лише англійські малі літери)