Перейти до основного матеріалу

Інспектори з праці ліквідовують заборгованість із зарплати

Друкувати

Підприємства-боржники, які не виплатили зарплату працівникам, погасили в першому півріччі 2011 року заборгованість у розмірі 340 мільйонів гривень. Це було зроблено у зв'язку з вимогою інспекторів праці.

Це означає, що близько 128 тисяч працівників отримали свою зарплату, а держава отримала додатково 188 мільйонів гривень. Зокрема, Пенсійний фонд поповнився на 120 мільйонів гривень. Про це повідомив глава Держінпекціі з питань праці України.

Він додав, що громадянам донарахували 1,8 мільйона гривень. Ще 2,1 мільйон гривень працівники отримав як індексації грошових доходів громадян. Загалом інспектори праці провели близько 23 тисяч перевірок. Перевірялося дотримання трудового законодавства на майже 20 тисячах підприємств.

Сьогодні 04.11.2011р

Сьогодні 04.11.2011р -агенство безпеки "ВІКІНГ" надає послуги по охороні об'єкту ПАТ"Будматеріали"м.Івано-Франківськ",вул.гет.МАЗЕПИ 164-не виплачує зарплату своїм працівникам/охоронцям/уже 2 місяці-за вересень і жовтень. При тому,що ПАТ"Будматеріали"вчасно перераховує кошти за виконані охоронні послуги -охорон.агенству "ВІКІНГ". А люди існують, 2 місяця без зарплати. І де шукати правди? І до кого звернутись?

Додати новий коментар

CAPTCHA
Введіть літери з картинки для захисту від спаму (лише англійські малі літери)