Перейти до основного матеріалу

Завантажте заповнені по графіку п'ятиденного робочого тижня (8 год. щодня) табелі обліку робочого часу на весь 2024 рік в форматі Excel з формулами.

Табелі складені з врахуванням дії воєнного стану!

Опубліковане

Скажіть, будь ласка, чи правда, що продовжили здачу річного звіту за оплату оренди землі до 20 лютого 2012 року?

Привет всем.

Привет всем.

Добрый вечер, подскажите,

Добрый вечер, подскажите, может ли пользоваться соц.льготой работающий пенсионер?

Так, може. На загальних

Так, може. На загальних підставах.

У меня просьба. Я работала в

У меня просьба. Я работала в государственной структуре архивариусом с сентября 2007 года.Зарплата начислялась по 4 разряду. На протяжении 2011 года я получала индексацию заработной платы. В декабре мне ее перестали выплачивать, объясняя это тем, что она мне начислялась ошибочно. Я попала под сокращение в январе 2012 года. При увольнении моя бухгалтер начислила мне выходное пособие и компенсацию за отпуск за минусом индексации(т.е. она отняла индексацию с той зарплаты , которую я получала на протяжении 2011 года) пригрозив при этом , что она имеет право потребовать возврата этой суммы. Но, ведь ошибка это не моя, а бухгалтерии, почему я должна расплачиваться за чужие ошибки. Читая Законы ст.127,127,132,136 КЗпП, все больше убеждаюсь , что она не права. Или я что -то недопонимаю.Хочу услышать ваше мнение....

До лічильних помилок згідно з

До лічильних помилок згідно з п. 24 постанови Пленуму Верховного Суду України "Про практику застосування судами законодавства про оплату праці" від 24 грудня 1999 р. № 13 належать, зокрема, неправильності в обчисленнях, дворазове нарахування заробітної плати за один і той самий період, тоді як не пов’язані з обчисленням помилки в застосуванні закону та інших нормативно-правових актів вважатися лічильними не можуть

Також існує поняття максимальної величини утримань із заробітної плати, які не можуть перевищувати 20% (після утримання податків):

Відповідно до ч. 1 ст. 128 КЗпП при кожній виплаті заробітної плати загальний розмір усіх відрахувань зазвичай (окрім випадків, окремо передбачених законодавством) не може перевищувати 20 відсотків від заробітної плати, яка належить до виплати працівникові (при цьому, як зазначено у ч. 1 ст. 70 Закону України "Про виконавче провадження", розмір відрахувань із заробітної плати вираховується із суми, що залишається після утримання податків). Зазначене обмеження розміру всіх відрахувань 20 відсотками від заробітної плати працівника є забороною нараховувати утримання, що здійснюються на підставі актів уповноважених на встановлення відрахувань органів або осіб.

Ще одним із засобів захисту трудових прав та законних інтересів працівників є встановлення заборони на проведення відрахувань із виплат, які за своїм призначенням є гарантійними та компенсаційними. При цьому, як випливає зі змісту ст. 129 КЗпП, обмеження встановлюється стосовно відрахувань, що здійснюються у вигляді стягнень відповідно до правил цивільно-процесуального характеру і звертаються на підставі виконавчих документів.
Перелік виплат, на які законодавством забороняється звернення стягнень: вихідна допомога, яка виплачується у разі звільнення працівника; компенсація працівникові за невикористану відпустку (крім випадків, коли особа при звільненні одержує компенсацію за відпустку, не використану протягом кількох років); компенсація працівникові витрат у зв'язку з переведенням, направленням на роботу чи відрядженням до інших місцевостей, тощо.

Тому законних підстав стягувати невірно розраховану суму індексації немає.

А хто знає, що, куди і коли

А хто знає, що, куди і коли слід подавати підприємцю 2 групи єдиного податку? І де це можна взнати?

Дякую

Дякую

А ДЕ ЦЕ МОЖНА ОФІЦІЙНО

А ДЕ ЦЕ МОЖНА ОФІЦІЙНО ДІЗНАТИСЯ?

Згідно з календарем

Згідно з календарем бухгалтера та згідно п. 286.2 ПКУ можна подавати до 20 лютого.

Також в цей же термін подається податкова декларація з фіксованого сільськогосподарського податку за 2012 рік (п. 306.1 ПКУ):

Як відомо, у питанні визначення термінів подання звітності з ФСП у Податковому кодексі Україні (далі — ПКУ) наявна колізія норм ПКУ, яка полягає в неузгодженості між його п. 306.1 та п. 308.1 щодо терміну подання податкових декларацій з ФСП на поточний рік. Перший з названих пунктів говорить про подання декларацій не пізніше 20 лютого, а другий — до 1 лютого.
Нарешті у настільки актуальному питанні з’явилося просвітлення. Комітет ВР з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики листом від 11.01.2012 р. № 04-39/10-25 висловився стосовно цей нестиковки у законодавстві на користь платників зазначеного податку. Згідно з роз’ясненнями Комітету в питанні терміну подання декларації з ФСП слід керуватися п. 306.1 ПКУ.
Це означає, що сільгосптоваровиробники (під якими згідно з п.п. 14.1.235 ПКУ розуміються юридичні особи незалежно від організаційно-правової форми, які займаються виробництвом сільгосппродукції та/або розведенням, вирощуванням і виловом риби у внутрішніх водоймах (озерах, ставках і водосховищах) та її переробкою на власних або орендованих потужностях, у тому числі виробленої власними силами сировини на давальницьких умовах, і здійснюють операції з її постачання) податкову декларацію з ФСП на поточний рік, а разом з нею Розрахунок так званої сільгосп-частки, Відомості (довідку) про наявність земельних ділянок можуть подати не пізніше 20 лютого.

В податковій. Я особисто

В податковій. Я особисто задавав запит на роз'яснення щодо коефіцієнту 1,756 та термінів подачі звіту. Але вони мають право відповісти в місячний термін. Щодо терміну подачі звіту є колізія - згідно з одним пунктом ПКУ звіт потрібно подавати до 1 лютого, згідно з іншим пунктом - до 20 лютого...

Так, такі чутки ходять. Але

Так, такі чутки ходять. Але будьте уважними і отримайте якийсь офіційний документ від податківців, щоб потім не оштрафували...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Введіть літери з картинки для захисту від спаму (лише англійські малі літери)