Перейти до основного матеріалу

Підскажіть будь-ласка, якщо працівник прийнятий 21 січня 2013 року на роботу то базовим ставити січень??

Доброго дня! Скажіть, будь

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, якщо працівник прийнятий 08.01.19р, який базовий місяць для індексації січень (він не повний) чи лютий? дякую

Kassandra-1w@0t.wirelesscharg

Kami_3p@4n.most-wanted-stuff.

Доброго вечера.Якщо в

Доброго вечера.Якщо в працівника в грудні 2013р мінявся оклад на 1218грн.то для нього базовий в 2014р. буде грудень 2013р.

так

так

Доброго Дня! Якщо у

Доброго Дня! Якщо у працівника був базовий грудень 2013р.в червні 2015р в нього збільшується ранг , то базовий буде червень?

так

так

Підскажіть будь ласка

Підскажіть будь ласка наприклад: заробітна плата в травні за 3 дні 420 грн,погодинна оплата , потім відпустка,Як розрахувати індексацію за травень?

Добрий вечір.у мене дитина

Добрий вечір.у мене дитина померла в документах я вказую що дітей не має чи грає ролі на податки?

Тобто, до кінця року, в якому

Тобто, до кінця року, в якому дитина померла, ви можете скористатися правом на податкову соціальну пільгу на 2-х і більше дітей або як одинока мати (опікун, піклувальник)

Податкова соціальна пільга,

Податкова соціальна пільга, передбачена підпунктом 169.1.2 та підпунктами "а", "б" підпункту 169.1.3 пункту 169.1 цієї статті, надається до кінця року, в якому дитина досягає 18 років, а у разі її смерті до досягнення зазначеного віку - до кінця року, на який припадає смерть

Kassandra-1w@0t.wirelesscharg

Доброго дня! Така ситуація:

Доброго дня! Така ситуація: директор підняв розцінки на деякі види робіт (не на всі) для відрядних нарядів. Як правильно рахувати індексацію?

При індексації зарплати

При індексації зарплати працівників, які перебувають на відрядній системі оплати праці, базовим місяцем слід вважати місяць підвищення відрядних розцінок. Збільшення заробітку з місяця в місяць у зв’язку зі зростанням виробітку підвищенням не вважається (див. лист Мінпраці від 15.03.2007 р. № 15/10/136-07 // «Податки та
бухгалтерський облік», 2007, № 82).

Доброго Дня!Я читала якщо

Доброго Дня!Я читала якщо людина звільняється то індексація не нараховується ,але якщо відпрацював цілий місяць працівник звільняється 31.03.2015р. Індексацію я виплатила в березні за січень,лютий,2015р.-А березневу індексацію буду нараховувати в квітні. То чи потрібно виплатити індексацію працівникові який звільнився 31.03.2015р. в квітні за березень 2015р???

в березні вже відомий

в березні вже відомий коефіцієнт індексації, на основі якого розраховується індексація за березень, тому при повністю відпрацьованому місяці при звільненні працівника потрібно було виплатити всю нараховану заробітну плату + індексацію. Якщо ви виплатите в квітні, тоді теоретично працівник може подати в суд і йому потрібно буде нараховувати середню заробітну плату за час затримки повного розрахунку

Щось я незрозуміла так

Щось я незрозуміла так міняється ,базовий чи ні?

при зменшенні доходу базовий

при зменшенні доходу базовий місяць не змінюється

Добрий вечір.Якщо у

Добрий вечір.Якщо у працівника був базовий 01.2012р. оклад 1514грн. а з 01.01.2015р. Понизили на посаді і став оклад 1218грн. Чи змінюеться базовий?

Ні, базовий місяць змінюється

Ні, базовий місяць змінюється лише у разі підвищення доходу у вигляді заробітної плати

Ні, базовим потрібно вибирати

Ні, базовим потрібно вибирати грудень 2012

Додати новий коментар

CAPTCHA
Введіть літери з картинки для захисту від спаму (лише англійські малі літери)