Перейти до основного матеріалу

Як отримати податкову знижку на плату за навчання дружини

Друкувати

Имеет ли право муж воспользоваться налоговой скидкой за учебу жены, если квитанция оформлена на неработающую жену?

Відповідно до пп. 166.3.3 ст. 166 ПКУ від 02 грудня 2010 року №2755, зі змінами та доповненнями, платник податку може включити до податкової знижки суму коштів, сплачених платником податку на користь закладів освіти для компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти такого платника податку та/або члена його сім’ї першого ступеня споріднення, який не одержує заробітної плати. Членами сім’ї фізособи першого ступеня споріднення вважаються батьки, чоловік або дружина, діти, у т. ч. усиновлені. Інші члени сім’ї фізособи вважаються такими, що мають другий ступінь споріднення (пп. 14.1.263 ст. 14 ПКУ). Для використати права на компенсацію вартості навчання непрацюючого члена сім’ї першого ступеня споріднення (дружини) чоловік може включити до податкової знижки на навчання лише суми коштів, сплата яких фактично підтверджена відповідним розрахунковим документом (квитанції, касові ордери, чеки тощо), в якому зазначено, що платіж за навчання здійснено безпосередньо особою, яка звертається за податковим кредитом.

Чи нараховується індексація

Чи нараховується індексація пацівнику держ.служби,якого в жовтні прийняли на роботу?

Додати новий коментар

CAPTCHA
Введіть літери з картинки для захисту від спаму (лише англійські малі літери)