Перейти до основного матеріалу

Завантажте заповнені по графіку п'ятиденного робочого тижня (8 год. щодня) табелі обліку робочого часу на весь 2024 рік в форматі Excel з формулами.

Табелі складені з врахуванням дії воєнного стану!

Як застосувати соціальну пільгу при 161, 34 грн.

Друкувати

Доброго дня.
Підскажіть будь-ласка, які утримання будуть при виплаты компенсації за невикористану відпустку у розмірі 161,34 грн. Як застосувати при виплаті соціальну пільгу 470,50 грн?

Чи має ФОП на єдиному з одним

Чи має ФОП на єдиному з одним найманим працівником вести офіційно! відомість розрахунку утримань і нарахуван зп

Конечно обязан все вести

Конечно обязан все вести

Як написати заяву на

Як написати заяву на застосування ПСП (470,5гр)? Дууууже дякую .

Спасибо большое. буду ждать

Спасибо большое. буду ждать ответа обязательно

Якщо хочете відповісти на

Якщо хочете відповісти на коментар - натисніть кнопочку "відповісти" під коментарем (а не "Додати новий коментар"), а то не зовсім зрозуміло, до чого Ви це написали.

Чем больше читаю,тем больше в

Чем больше читаю,тем больше в ужасе. Подскажите пожж: на предприятии работает вдова,не замужем имеет 2 ребенка до 18 лет. Она имеет соцльготу 150% кратно детям или нет, т.е. (1320*2)? Я вот думаю не попадают ли они под одинокую мать с 2 детьми и ограничением в зп 1320?Очень буду благодарна за ответ

Так, цікаве питання, але

Так, цікаве питання, але відповіді на нього я поки-що не знайшов. Наприклад, на сайті Дебет-Кредиту (http://www.dtkt.com.ua/show/0sid020.html#7) вказано, що в такому випадку гранична сума множиться, хоча у примітці вказано, що множиться лише у випадку застосування пільги відповідно пп. 169.1.2 ПКУ (де 100% на кожну дитину). Офіційного розяснення ще не знайшов. Буду задавати питання в податкову консультацію.

дякую за допомогу.

дякую за допомогу.

Податкова соціальна пільга

Податкова соціальна пільга застосовується до місячного доходу працівника у вигляді заробітної плати. Крім компенсації за невикористану відпустку ще якісь виплати були (зарплата, вихідна допомога і т.п)? Якщо загальний місячний дохід працівника становив 161,34 грн, то утримується лише ЄСВ 3,6% і із застосуванням ПСП ПДФО=0

Спасибі. зарплата виплатилась

Спасибі. зарплата виплатилась раніше, а компенсація виплачується лише через місяць після звільнення. Тобто, це значить, що я не плачу з цієї суми ПДФО?

В такому випадку ситуація

В такому випадку ситуація трохи інша. По-перше - працедавець порушує законодавство - виплатити компенсацію він зобовязаний в місяці звільнення. В такому випадку це буде вважатися заробітною платою і згідно ПКУ можна застосувати податкову соціальну пільгу (до речі, право на застосування ПСП в місяці звільнення зявилося тільки в 2011 році із прийняттям ПКУ - до цього такого права не було). Застосування ПСП після звільнення не визначене в законі, тому утримувати ПДФО потрібно в повній мірі (15%)

Подскажите пожалуйста, у меня

Подскажите пожалуйста, у меня такая ситуация. Первая-человек в феврале уходит на пенсию,а в июне ему за отработанное время выплачивается премия за январь 2011г.Я удержала и ЕСВ и ПДФО.Правильно ли это? И вторая-такая же ситуация,но человек ушел в отпуск по беременности и родам.Эта сумма составляет 116,42грн.Она подлежит применению ПСП в июне,если больше никаких сумм начислено не было?

1 - правильно. 2 - непонятно.

1 - правильно.
2 - непонятно. Больше никаких сумм (зарплата) не было точно? Если действительно не было, то доход в виде заработной платы составлял 116,42 грн и сотруднику нужно применить льготу, если написано соответствующее заявление

Спасибо за ответ,во втором

Спасибо за ответ,во втором случае действительно не начислено никаких доходов,кроме премии за отработанное время и я считаю, что в этом случае необходимо применить льготу.(соответствующее заявление не написано,поскольку это госслужащий).И если можно, каково Ваше мнение по поводу отражения доходов в форме 1ДФ в первом случае - это код доходов "101" или "102"?

Согласно п. 3.6 ПОРЯДКУ

Согласно п. 3.6 ПОРЯДКУ заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку:

Якщо доходи виплачуються у звітному кварталі не в повному обсязі і їх
остаточна виплата буде здійснюватись у наступних кварталах, ознака
доходу в разі виплати повинна вказуватися відповідно до
нарахованого в попередньому кварталі доходу. Отже, на мою думку, потрібно ОД ставити 101

Я цілком з Вами згодна, але

Я цілком з Вами згодна, але податкова консультує що 102.

Дякую вам за такі обгрунтовні відповіді!!!

І якщо можно, іще одне питання. Ось зараз нараховую зарплату у липні і замислилась, а чи потрібно всі ці суми премій, які я привела у першому та другому випадках - індексувати? Адже ці премії хоч і виплачуються запізно, але носять постійний характер, а люди фактично у липні не працювали(у першому випадку з виходом на пенсію,у другому-у декрет)

У випадку з пенсією

У випадку з пенсією податкова, мабуть (і, здається, правильно) вказує на те, що дохід вже виплачується не працівнику, а фізичній особі і не може вважатися заробітною платою. Відповідно, і індексація таких доходів не проводиться.

Щодо декрету - індексувати потрібно, адже цей дохід вважається заробітною платою.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Введіть літери з картинки для захисту від спаму (лише англійські малі літери)