Перейти до основного матеріалу

Розрахунок лікарняних

Друкувати

Доброго дня. Скажіть будь-ласка при нарахуванні лікарняних, в розрахунки включаються попередні лікарняні, якщо вони були за 2 місяці до цього нарахування.

Доброго дня! допоможіть, будь

Доброго дня! допоможіть, будь ласка, працівник пішов на лікарняний, на підприємстві загалом працює більше року і розрахунковий період є рік - з січня 2021 по грудень 2021, (лікарняний випадок настав у січні 2022 року), але в розрахунковому періоді є подія - переведення на іншу посаду з вищим окладом (значно вищим) як тепер розрахувати середню заробітну плату для нарахування лікарняних? Якщо брати рік перед настанням страхового випадку, то сума лікарняних буде значно нижча на заробітну плату яку отримує працівник на сьогодні (на новій посаді перебуває 4 місяці). Який період для розрахунку середньої заробітно плати використати : повний за рік чи за період роботи на новій посаді?

Доброго дня колеги!

Доброго дня колеги! Підскажіть будь-ласка стосовно розрахункового періода для лікарняних. Працівник був на лікаряному з 05.11.21-12.11.21р (розрахунковий період листопад 2020р -жовтень 2021р ) , потім лікарняне з 30.11.21р - 03.12.21р (теж період розрахунковий листопад 2020р-жовтень2021р.) ,і ще одне лікарняне нове ,бо причина хвороби відрізняється з 04.12.2021р-13.12.2021р ,ТУТ ЯКИЙ БУДЕ РОЗРАХУНКОВИЙ ПЕРІОД ????ГРУДЕНЬ 2020Р- ЛИСТОПАД 2021Р ?????ТАК??

Підскажіть як що людина

Підскажіть як що людина прийнята на роботу з 05.05.2021 пішов на лікарняний в липні 26.07.2021 то ми беремо до розрахунку тільки червень дякую.

Якщо розрахунок уже поданий і

Якщо розрахунок уже поданий і виявилась помилка на 20коп.,то що робити?

Як разрахувати лікарняний

Як разрахувати лікарняний інваліду III групи?

підскажіть, як нарахувати

підскажіть, як нарахувати лікарняні з 17.12 по 31.!2 Іпродовжено з01.01 по 09.01 і продовжено з10.01 по 10.01

Якщо застрахована людина

Якщо застрахована людина працювала на підприємстві А за сумістництвом неповний робочий день (в трудовій є запис про сумісництво) була переведена на те саме підприємство А на повний робочий день з записом у трудовій про переведення на основне місце поботи і захворіла через декілька днів, як в даному випадку розрахувати середній для лікарняного. Прошу врахувати, що на той час коли людина працювала за сумісництвом на підприємстві А вона мала й постійне місце роботи на іншому підприємстві В, з якого була звільнена в день переведення по підприємству А.

Чи враховуються дні

Чи враховуються дні перебування у відпустці без збереження зарплати до розрахункового періоду при нарахуванні лікарняних?

При розрахунку середньої

При розрахунку середньої зарплати для нарахування допо­моги по тимчасовій непрацездатності враховуються: основна та додаткова заробітні плати, інші заохочувальні та компенсаційні виплати (у т. ч. у натуральній формі), з яких працівник сплачував єдиний соціальний внесок. Вкажемо на окремі нюанси врахуван­ня деяких виплат при розрахунку лікарняних:

- до розрахунку не включаються суми виплат, що не мають відношення до заробітної плати (добові, разова матеріальна допо­мога, допомога з фондів соціального страхування), та суми ви­плат за невідпрацьований робочий час (лікарняні, відпускні, інші виплати за період, протягом якого працівник не працював, але за ним зберігався середній заробіток);

- якщо частину місяця працівник не працював з поважних причин (хворів, перебував у декретній відпустці чи відпустці для догляду за дитиною), заохочувальні та компенсаційні виплати ра­зового характеру включаються до розрахунку пропорційно від­працьованому часу. Нагадаємо, такими виплатами разового харак­теру є винагорода за підсумками роботи за рік, винагорода за ви­слугу років, премії за виконання особливо важливих завдань, од­норазові заохочення, не пов’язані з конкретними результатами праці (наприклад, до ювілейної дати).

Допоможіть!!! Як розрахувати

Допоможіть!!! Як розрахувати лікарняний працівнику - державному службовцю, який був передений до нашого структурного підрозділу з апарату адміністрації 19 серпня і 19 серпня ж опинився в лікарні. В нашому фонді радять розраховувати лікарняний, виходячи зі встановленого окладу без урахування доплати за ранг та вислугу років. Чи потрібно взяти в бухгалтерії держадміністрації довідку за попередні 6 місяців??? Я в паніці!!!

Скористайтесь порадою вашого

Скористайтесь порадою вашого фонду.

Крім того, зверніть увагу, що якщо працівника переведено до іншої організації на посаду з нижчим окладом, протягом двох тижнів потрібно проводити доплату до його зарплати, щоб сумарна заробітна плата складала середню заробітну плату за попереднім місцем роботи

Як розраховуються лікарнянні

Як розраховуються лікарнянні по догляду за хворою дитиною.

Доброго дня! Підкажіть будь

Доброго дня! Підкажіть будь ласка, як повинні зробити нарахування за вересень по лікарняному, якщо я 15 травня звільнився, а 16 травня був прийнятий на тому ж підприємстві на іншу посаду. Чи буде врахована з/п за квітень-травень?

Якщо це було не внутрішнє

Якщо це було не внутрішнє переміщення, а офіційно звільнення і прийняття на роботу, то буде врахована заробітна плата, починаючи з дня прийняття на роботу, тобто, з 16 травня.

Підскажіть, як розрахувати

Підскажіть, як розрахувати ПДФо, що необхідно утримати із працівника за місяць!!!!
Вихідні дані: за січень 2011 року робітникові нарахували за основним місцем роботи
- заробітну плату -1800грн; лікарняні(за листком непрацездатності) -240 грн

В розділі Перевір свою

В розділі Перевір свою зарплату ви знайдете відповідь на своє питання

Доброго дня! Пыдскажіть,

Доброго дня! Пыдскажіть, будь-ласка, по такій ситуації: я знаходжусь у відпусці по догляду за дитиною до 3-х років, яка закінчується 14.06.2012 року (це мій другий декрет). На початку липні я маю знову народжувати. Чи маю я право на оплачувану відпустку по вагітності та пологах? Якщо так з якого розрахунку має здійснюватись оплата?

Подскажите, исключаются ли

Подскажите, исключаются ли дни отпусков без сохранения зароботной платы в расчет средней зарплаты при расчете больничных листов

скажіть, як розрахувати

скажіть, як розрахувати лікарняний продавцеві, яка прийнята на роботу 11.11.11.
лікарняний з 25 січня по 11 лютого 2012р.

Скажіть будь ласка, чи

Скажіть будь ласка, чи береться в розрахунок лікарняного виплата дійсному члену-кореспондунту Академії будівництва України? Дякую.

Підскажіть які внески

Підскажіть які внески сплачуються з лікарняних???Якщо в мене лікарняний з 17.01.12 по 03.02.12. То коли виплачувати в лютому????А в внески з лютневою зарплатою??? якщо лікарняний ще прововжений то тариф лікарняних в лютому таки й же як і січні???Соціальна пільга вже не застосовується???

доброго дня!підскажіть,будь

доброго дня!підскажіть,будь ласка!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! працівник хворів з 30 грудня 2011 року по 11 січня 2012 року.чи оплачуються дні 2 та 9 січня 2012 року (що перенесені зі святкових 1 та 7 січня 2012 року),що припали на період непрацездатності???????????????????????????

Ні не оплачуються, тому що це

Ні не оплачуються, тому що це вихідні.

Скажіть будь-ласка як зробити

Скажіть будь-ласка як зробити розрахунок лікарняного сезонному кочегарові ,якщо він прийнятий на роботу 14,10,2011р а захворів 21,12,2011р

Постанова №1266 5. Якщо

Постанова №1266 5. Якщо застрахована особа працювала та сплачувала страхові
внески або за неї сплачувалися страхові внески менш як 6
календарних місяців, середня заробітна плата (дохід, грошове
забезпечення) обчислюється за фактично відпрацьовані календарні
місяці (з першого до першого числа), в яких сплачено страхові
внески.

Ні!!!!!!!!!!!!

Ні!!!!!!!!!!!!

так, так!!!постанова КМУ выд

так, так!!!постанова КМУ выд 08,02,95р №100

Додати новий коментар

CAPTCHA
Введіть літери з картинки для захисту від спаму (лише англійські малі літери)