Перейти до основного матеріалу

Для новоствореної військової частини (ППО) потрібні базові речі. Запчастини, мастильні матеріали, компресори, зарядні пристрої, акумулятори і т.п. Підтримайте наших захисників неба посильним платежем

Просто відскануйте один із QR-кодів поряд у Приват24 чи за допомогою камери - всі отримані платежі будуть направлені на закупівлю і прозвітовані

100 грн.

Вказати суму

правила

Друкувати

Політика конфіденційності

Шановні клієнти та відвідувачі Веб-ресурсу!

Зарплата@online з повагою відноситься до конфіденційної інформації будь-якої особи, що стала відвідувачем цього сайту.

У наступних розділах, які наведено нижче, ми детально Вас проінформуємо як Зарплата@online обробляє Ваші персональні (особисті) дані, коли Ви використовуєте наші послуги чи відвідуєте наш Веб-сайт http://zponline.com.ua/.

Свобода вибору

Зарплата@online зобов'язаний завжди тримати Вас в курсі про свої спеціальні пропозиції та акції, які можуть Вас зацікавити. Однак, якщо Ви не хочете отримувати комерційні повідомлення від нас, Ви можете легко вказати, це в будь-який час за допомогою одного з каналів зв'язку (електронна пошта, на Веб-ресурсі), і ми в найкоротший час зробимо зміни за Вашим рішенням.

Якщо Ваша особиста інформація змінилася (наприклад, поштовий індекс, поштова адреса, адреса електронної пошти, телефон або мобільний телефон), будь ласка, поновіть Ваші особисті дані на Вашій сторінці.

Збір та використання персональних даних

Якщо ви хочете скористатися нашими послугами, Вам може бути запропоновано ввести персональні дані за наявності Вашої згоди, такі як Ваше ім'я та прізвище, адресу, логін, адресу електронної пошти, номер телефону, номер мобільного телефону. Ми також можемо звернутися до Вас з проханням щодо надання інших даних, які нам потрібні для надання послуг, у встановлений законодавством спосіб.

Збір матеріалів