Перейти до основного матеріалу

Податки і збори

Друкувати
Опубліковане

Скажіть, будь ласка, якщо я є фізична особа-підприємець пенсіонер і у мене працює найманий працівник пенсіонер, чи потрібно платити за нього у податкову і у пенсійний фонд?

Підскажіть будь-ласка, якщо я

Підскажіть будь-ласка, якщо я інвалід з дитинства 2ї групи, на загальній системі оподаткування, чи повинен я сплачувати 34,4% в пенсійний фонд з прибутку? Чи є якесь ссилання на законодавство...

Добрий день! Допоможіть

Добрий день! Допоможіть розібратися
1. На рахунок ЄСВ: тобто пенсіонер-підприємець на єдиному податку не сплачує ЄСВ, а пенсіонер-підприємець і інвалід 2групи повинен обов"язково сплачувати, якщо він на загальній системі оподаткування?
2.В яку категорію віднести підприємця, платника ЄП,якщо він здає в оренду приміщення для підприємця на ЄП і для підприємця, що працює на загальній системі оподаткування?
Дуже чекаю на обгрунтовану відповідь!
Дякую!

Дякую )))

Дякую )))

Дуже дякую за відповіді ))) У

Дуже дякую за відповіді ))) У Вас класний сайт )))

Звичайно, що мені цього не

Звичайно, що мені цього не потрібно!!! ))) Просто хотіла ще раз у цьому переконатися, так як у Пенсійному фонду на таке запитання відповідали, що обов"язково потрібно платити((( і так я, ніби-то "добровільно", оплатила за 2 місяці (((

Не платити ЄСВ

Не платити ЄСВ пенсіонеру-підприємцю офіційно можна тільки з серпня 2011 року, тому якщо вам в липні казали, що платити потрібно - тоді дійсно було потрібно.

Дуже дякую ))). А за себе /

Дуже дякую ))). А за себе / фізичну особу - підприємця пенсіонера/ потрібно платити збір у пенсійний фонд добровільно? а у податкову скільки платити і чи обов"язково?

Ви можете платити єдиний

Ви можете платити єдиний соціальний внесок на добровільних засадах, але воно вам треба???
У податкову платите відповідно до обраної системи оподаткування - якщо ви на єдиному податку, то 43% від встановленої ставки податку, якщо на загальній системі оподаткування, то 15% та 17% податку з доходів фізичних осіб від суми отриманого доходу

За працівника-пенсіонера

За працівника-пенсіонера потрібно платити в ПФ та податкову так само, як і за інших працівників

Додати новий коментар

CAPTCHA
Введіть літери з картинки для захисту від спаму (лише англійські малі літери)