Перейти до основного матеріалу

Штрафні санкції за несвоєчасне подання звітності до пенсійного фонду

Друкувати

Підкажіть, будь ласка, чи повинен підприємець СПД при закритті у 2011 році платити штраф у розмірі 176 грн за несвоєчасно надану звітність за 2007 рік? Якщо так, то на яких підставах?

Дякую.

підскажіть будь-ласка чи

підскажіть будь-ласка чи повинна голова осбб здавати звіти за минулих голів які їх вчасно не здали.

Доброго дня!підкажіть, будь

Доброго дня!підкажіть, будь ласка, я у травні та липні не зазначила в 6 табл. у працівників кількість днів без збереження заробітної плати. чи пожу я в серпні подати уточнюючі звіти і чи потягне це штраф?

У звіті 1ДФ була допущена

У звіті 1ДФ була допущена помилка (неправильна цифра у індефікаційному коді) в кожному квартальному звіті за рік. Сказали подати уточнюючі звіти. Все вчасно подаіалось і платилось. Штраф 510 грн. Чи правомірно це?

В 2011 році я вирішила

В 2011 році я вирішила закритись,провели перевірку,є рішення,но про те що треба було йти до держю реєстр. не сказала,я в той момент народила дитину і цим не занялась, тепер коли мені потрібна була довідка з податкової,зясувалось,що я не закрита ще і нарахували мені штраф по 340 гр за кожен рік,скажіть -мають таке право і чому мене не повідомили7

Доброго вечеру. Просто

Доброго вечеру.
Просто цікавлюсь, - минулого місяця подала звіт по ЄВС вже до Міндоходів, перед подачею два тижні випитувала в них, як правильно його оформити, бо в мене з"явилась працівник яка пішла в декретну відпустку, і відобразити треба інакше ніж до 1 липня, я не знала чи треба запонювати табл.4 Додатка 4. Ніхто звісно нічого не знав, сказали заповнити.
Здала, ще до 20-го числа, а через півтора тижні, почали телефонувати і вимагати сплати нарахуваннь і утриманнь з тієї сумнозвісної таблиці.
Побігала ще трохи, дали написати заяву, щоб виключити цей звіт, і сказали подати новий, - вже виправлений..... Ще тиждень побігала і здала звіт за вересень, - вже в листопаді.
Про штрафні санкції ніхто і словом не обмовився.
Питання таке, якщо прийдеть сплатити штраф, то в якому розмірі і в які терміни. І чи може самій в них запитати, щоб потім пеня не наросла?.

Штраф не мають права

Штраф не мають права застосовувати без повідомлення (письмового) про його нарахування платника податків (уже і зборів), тому буде таке повідомлення - не затягуйте із сплатою штрафу, щоб не наростала пеня.

Щоб не "бігати" - отримайте безкоштовні ключі електронного цифрового підпису в податковій - тоді здавати звіти зможете з дому через інтернет

Дякую! Ключі в мене є, всі

Дякую!
Ключі в мене є, всі сертифікати дійсні!! і вже давно, я всі звіти здаю в ел. вигляді.
Зараз заповнила анкети, щоб мені зареєстрували безкоштовні, в податковій сказали, що їм зручніше працювати зі "своїми".
Гарно дякую за підказку.

Я й не тягну час, просто ніякого письмового повідомлення не було.

Дякую! Ключі в мене є, всі

Дякую!
Ключі в мене є, всі сертифікати дійсні!! і вже давно, я всі звіти здаю в ел. вигляді.
Зараз заповнила анкети, щоб мені зареєстрували безкоштовні, в податковій сказали, що їм зручніше працювати зі "своїми".
Гарно дякую за підказку.

Я й не тягну час, просто ніякого письмового повідомлення не було.

Всі державні нововведення,

Всі державні нововведення, закони щодо ПП та взагалі, всі відповіді на ваші запитання ви знайдете на сторінках газети "Все про бухгалтерський облік" http://www.vobu.com.ua/! Сама, будучи приватним підприємцем не раз дивувалася лаконічності та ясності статтей з бізнесу в даному виданні. А якщо ви запізнилися зі звітністю, взагалі маєте якісь труднощі з пенсійним фондом - забудьте за них, якщо ви разом з ВОБУ!

Подскажите пожалуйста, ФОП не

Подскажите пожалуйста, ФОП не подал за 2012 год отчеты в пфу и за 2 месяца 2013 года у него есть 1 наемный работник, до 2012 года не было ни одного. какой штраф может применить Пфу за неподачу отчетов за 2012 и 2 месяца 2013 года? Я читала что сума штрафа составляет 170 грн за период неподачи отчета Из пфу за весь 2012 год никот не позвонил и не сказал что "у вас не сданы отчеты". Человек сам пришел в пф и сказал что не сдал за 2012 год.

Ніхто і не позвонить - в

Ніхто і не позвонить - в їхній практиці це дуже рідко зустрічається (план по штрафам потрібно ж виконувати). Крім неподачі звітів за найманого працівника ще потрібно сплачувати ЄСВ за весь період роботи. За кожен неподаний вчасно звіт - 170 грн. штрафу, здається. Також підприємець за себе повинен сплачувати ЄСВ і здати за весь рік (2012) звіт до ПФУ як ФОП. Загалом сума виходить суттєва, якщо тільки по штрафам. Якщо ще й несплата - може і до адміністративної відповідальності притягнути.

Пенсійний Фонд Украъни це

Пенсійний Фонд Украъни це просто ненормальний орган, який може дати бамбулэй просто так.....

Я не надіслав звіт в ПФ і

Я не надіслав звіт в ПФ і Податкову,Бо за три дня до здачі звіту звільнився .Чи буду я платити штраф?

Що значить звільнились? Якщо

Що значить звільнились? Якщо ви оформились на місці роботи як підприємець - повинні були знати, що з підприємця звільнитися неможливо, можна лише припинити діяльність. Штраф буде, однозначно.

Доброго дня. Я є приватним

Доброго дня. Я є приватним підприємцем. В 2010 році у 3 кварталі здійснювалась підприємницька діяльність без найманих працівників, відповідно в 2011 році був здан щорічний звіт до Пенсійоного фонду, та сплачені все необхідні платежі за той період. В 2011 та 2012 роках - діяльність не велась взагалі, найманих працівників не було, патент не брався та спрощена система не використовувалась. До 1 квітня 2012 року не була подана звітність (персоніфікація)за 2011 рік до ПФ. На даний момент (червень 2012) вони вимагають при здачі звіту-пустишки сплатити 170 грн. штрафних санкцій. Чи законна ця вимога? Якщо ні, як я можу обгрунтувати та відстояти свою правоту при сдачі звіту за 2011 рік, якщо вони його не хочуть приймати без оплати штрафу.

Фізичні особи підприємці

Фізичні особи підприємці подають звітність раз на рік, не зважаючи вели воно підприємницьку діяльність чи ні. З 2004-2008 рік "пустишкі не здаються. За 2009 рік у відділ доходів "Додаток 25"- штраф 170грн. 2010, 2011,2012 у персоніфікацію - по 170грн.

У мене така ж проблема тільки

У мене така ж проблема тільки я з 2005 року закрила в ПФ діяльність зараз(дозакриваю) вимагають сплатити штраф по 170 грн за кожен рік (так як я не платила податків до ПФ - тоді чому мені видали справку про зняття з обліку и припинення діяльності) І ще по 170 грн за 2009 и 2011 роки в суммі всього буде 5 х 170 = 850 грн Чи законні їх дії???

я опоздала на 8 дней с

я опоздала на 8 дней с подачей годовой отчётности. за 2011год.здала 8 апреля. мне насчитали 170 грн штрафу. говогят что за это недолжен быть штраф.как и где это узнать?

на протязі січня-березня

на протязі січня-березня можна ж було здати і вчасно... штраф мають право застосувати

Строк позовної давності щодо

Строк позовної давності щодо стягнення недоїмки, пені та штрафів по внесках до ПФУ не застосовується (про це вказано в законі №1058 від 01.01.2004), тому з дати прийняття вказаного закону ПФУ може проводити будь-які перевірки і вимагати сплати недоїмки, штрафів та пені.

Відповідно до п. 9, ст. 106, Закону № 1058:

Неподання, несвоєчасне подання, подання не за встановленою формою або подання недостовірних відомостей, які використовуються в системі персоніфікованого обліку та іншої звітності, до територіальних органів ПФУ стягується штраф у розмірі 10% суми внесків, які були оплачені або підлягали сплаті за відповідний звітний період, за кожний повний або неповний місяць затримки подання звітності, але не менше 10 н.м.д.г. (170,00 грн.), а у випадку повторного протягом року такого порушення - у розмірі 20% зазначених сум і не менше 20 н.м.д.г. (340,00 грн.). Також на посадових осіб накладаються адміністративні стягнення у вигляді штрафу в розмірі від 8 до 15 н.м.д.г. (від 136,00 грн. до 255,00 грн.).
За будь-яке зазначене правопорушення, здійснене особою повторно протягом поточного року, накладається адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі від 10 до 20 н.м.д.г. (від 170,00 грн. до 340,00 грн.)

Хоча вказані пункти Закону на даний час не діють, але вони дублюються законом про єдиний соціальний внесок.

Отже, платити потрібно. Добре, що невелику суму, оскільки могли ще застосувати до посадової особи (тобто, вас) адміністративне покарання

Якщо коротко, то це

Якщо коротко, то це провокації пенсійного фонду. Вас тут розводять, як кроликів. Ніяких штрафів за попередні роки платити не потрібно. Звичайно, якщо вони не були нараховані в той період, тобто до прийняття закону 2464-17. Уважніше читайте закони.

Дякую, ці гроші так потрібні

Дякую, ці гроші так потрібні нашим пенсіонерам!!! А ще більше вони потрібні штату пенсійних фондів усіх рівнів! НЕХАЙ ЇХ ПОДАВИТЬ!!!

мені за нездачу звітності за

мені за нездачу звітності за 2007-2008 рр. (2 звіти по персоніфікації)нарахували близько 4 т.грн, але от я читаю "По мнению Высшего административного суда Украины (определение от 09.11.2011 г. по делу № К/9991/2855/11) к предпринимателю, который не подавал отчетность по персонификации за годы, предшествовавшие 01.01.2011 г. (за 2010, за 2009, за 2008 и т.д.), санкции по ч. 9 ст. 106 Закона № 1058 применены быть не могут.
Причем, надо сказать, это были весьма существенные санкции. Такой вывод ВАСУ основан на том, что с 01.01.2011 г. — даты вступления в силу Закона о ЕСВ — ч. 9 ст. 106 Закона № 1058 больше не действует. Так что если предприниматель решит в 2012 году подать отчетность по персонификации за прошлые годы, применить к нему санкции, предусмотренные ч. 9 ст. 106 Закона № 1058, работники ПФУ не смогут" Хіба це не правда?
є ще удове рішення на підтвердження цього http://reyestr.court.gov.ua/Review/14415614

Абсолютна правда. Крім того,

Абсолютна правда. Крім того, уважно читайте ст.25, п.1 абз.2 З-ну 2464-17. Є й інші нюанси, але цього більш ніж достатньо, аби не вестись на розводи ПФУ.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Введіть літери з картинки для захисту від спаму (лише англійські малі літери)