Перейти до основного матеріалу

Чи повинна фізична особа підприємець сплачувати внески до пенсійного фонду якщо вона являється пенсіонером.

Підкажіть будь ласка, якщо

Підкажіть будь ласка, якщо особа працює одночасно на двох роботах (одна з них - приватне підприємство), чи необхідно сплачувати пенсійний внесок двічі, адже дві пенсії ніхто не буде виплачувати? Дякую.

Інвалід працює у Фізичної

Інвалід працює у Фізичної особи підприємця на спрощеній системі оподаткування,який внесок ЄСВ із фонду він має платити,8,41% чи по класу ризику.Дякую

Підскажіть, будь ласка, як

Підскажіть, будь ласка, як повинні персилатися через пошту аліменти утриманні із з/п? Мене особливо цікавить порядок пересилки і заповнення поштових документів. Чи повинні в повідомленні вказувати із якого доходу і за який період утриманні аліменти?.Дякую

підкажіть, будь ласка, якщо я

підкажіть, будь ласка, якщо я зареєструвався підприємцем ІІ групи 1 березня, заплатив єдиний податок, а 19 березня маю писати заяву на припинення діяльності в звязку з переїздом, чи треба мені заплатити ЄСВ за місяць?

Уточніть в своєму відділенні

Уточніть в своєму відділенні пенсійного фонду. Мені здається, що маєте заплатити.

Підскажіть будь ласка - при

Підскажіть будь ласка - при розрахунку заробітної плати збір профспілкового внеску не береться до уваги при визначенні суми прибуткого податку. В алгоритмі "Розрахунку зарплати" я це помітила, але не розумію чому, адже стягнення прибуткового податку відбувається після вирахувань усіх ОБОВЯЗКОВИХ платежів, то виходить що профспілка не обовязковий платіж? Як це тлумачити і на підставі якого документу?

Звичайно, профспілковий

Звичайно, профспілковий внесок не э обов'язковим. Для вступу до профспілки ви можете написати заяву, так само легко ви можете вийти із профспілки.

Я приватний підлриємець,на

Я приватний підлриємець,на спрощеній системі оподаткування.З моїми доходами та витратами які я несу,треба вішатись!!!Я одинокий,прописаній та прживаю у власній квартирі один.У мене палатка на базарі,чистого доходу маю приблизно 1000грн.,в місяць.Тепер рахую свої витрати за місяць:-Пенсійний-373грн;Податкова-108грн;Аліменти-450грн,на одну дитину,віком після 8-ми років;Квартплата-(електроенергія,водопостачання,газ)-467грн;Аренда землі на базарі,на якій стоїть моя палатка-250грн.РАЗОМ-1648грн.На роботу піти нікуди!Скажіть будь ласка,що мені робити?!

Питання філософське і

Питання філософське і риторичне. Можете спробувати змінити стиль життя - вчіться новим професіям і шукайте роботу, отримуйте більший дохід від торгівлі, шукайте нові способи заробляти гроші. Головне - не плачтесь, як у нас все погано - потрібно викручуватись, як і всі люди на планеті...

Щодо оптимізації оподаткування:
Можете перейти на загальну систему оподаткування - тоді пенсійний потрібно платити все-рівно, а ось ПДФО 15% від суми чистого доходу. Отримали 1000 грн чистого доходу - потрібно заплатити (1000 мінус приблизно 380 ЄСВ) * 15% = 93 грн.

дякую за відповідь хоч і не

дякую за відповідь хоч і не рузумію яким місцем думав законодавець коли визначав таку норму (як пернсіонер плотить пенсійний збір коли вже і так отримцє пенсію )

Коротко - так

Коротко - так

перефразуємо запитання

Яи повинна фізична особа підприємець яка знаходиться на єдиному податку являється пенсіонером сплачувати страхові внески в пенсійний фонд.
Якщо так чи є якісь пільги щодо сплати даних внесків для пенсіонерів.

Так, повинна. Було

Так, повинна. Було роз&;яснення ПФУ щодо цього питання (в кінці роз&;яснення було сказано, що потрібно змінити діюче законодавство, щоб пенсіонери не платили). З 2011 року підприємці повинні платити мінімальний єдиний соцвнесок із врахуванням 53% суми єдиного податку.

Пільг немає

Додати новий коментар

CAPTCHA
Введіть літери з картинки для захисту від спаму (лише англійські малі літери)