Перейти до основного матеріалу

Виплачено подвійний аванс

Друкувати

Як можна виправити наступну ситуацію - прийняли на роботу працівника, в заяві нічого не було написано про сумісництво, в результаті аванс нарахували відповідно до повного окладу, трудову книжку ніяк не міг принести працівник (друг директора) і виявилось що він працює на держ. підприємстві і хоче бути сумісником. Аванс вже сплачений, зарплата за другу половину місяця попереду. Виходить він може працювати лише 4 години на день, встановити оклад в 2 рази більший не варіант, по-перше, є ще один сумісник на цій посаді і по друге, його зарплата в такому випадку перевищить зарплати всього керівного персоналу. Допоможіть ....

Допоможіть

Допоможіть розібратися.
Охоронець отримав аванс, в кінці місяця виявилося що він відпрацював менше змін. В загальному його заробітна плата вийшла менше, ніж аванс. Яким чином зробити повернення?

Доброго дня. Якщо працівник

Доброго дня. Якщо працівник продовжує у вас працювати, то робити повернення не потрібно - переплата буде врахована при наступній виплаті авансу. При цьому сума заробітної плати за другу половину місяця буде нульовою.

Якщо ж працівник звільнений - то цей момент потрібно було врахувати при остаточному розрахунку при звільненні...

Це можна оформити як лічильну

Це можна оформити як лічильну помилку (помилились в розрахунку суми заробітної плати). При виплаті зарплати за другу половину місяця виплатіть символічну одну гривню, наприклад, щоб потім не було проблем із звітністю і т.п.
А взагалі в подальшому поясніть вашому керівництву, що не можете порушувати законодавство, приймаючи працівників "на словах".

Додати новий коментар

CAPTCHA
Введіть літери з картинки для захисту від спаму (лише англійські малі літери)