Перейти до основного матеріалу

Доплата за суміщення

Друкувати

Підкажіть, будь ласка,чи правильно працівнику було нараховано у червні доплату за суміщення посади 555 грн., коли в наказі вказано 50% окладу (оклад 1110 грн.), а на підприємстві скорочений робочий тиждень і замість 168 годин в табелі робочого часу зазначено 112 голин.

Доброго дня! Проконсультуйте,

Доброго дня! Проконсультуйте, будь ласка, можливо секретарю закладу освіти читати часи з предмету?Дякую

Можна, але оформлення

Можна, але оформлення залежить від того, коли вам потрібно їх читати (у свій робочий час секретаря чи поза ним).

я керівник бюджетної

я керівник бюджетної організації. чи маю право встановлювати собі доплату 50% за суміщення при умові, що суміщення професій провадиться приватному підприємству, згідно заключеної угоди, відповідно по якій провадиться оплата, згідно наданих послуг?

працюю у бюджетому заладі

працюю у бюджетому заладі бухгалтером. призначили відровідальність за діловодсто та виконувати обовязки секретаря.оплата тільки за роботу бухгалтера.Як правильно призначити доплату за додаткові обовяки.На які нормативні документи посилатися.

Працюю в органазації

Працюю в органазації секретарем, за суміщенням інспектором ВК на пів ставки, а також читаю години 180 год. на рік. Чи маю я право отримувати доплату на ставку секретаря за складність і напруженість у роботі чи за розширення зони обслуговування?

Право маєте, чому ж ні. Але

Право маєте, чому ж ні. Але чи дадуть вам це право? Такі питання вирішуються в колективному договорі чи галузевій угоді організації, де ви працюєте, а також на розгляд керівника.

На які нормативні документи я

На які нормативні документи я можу опиратися, для того щоб довести, що ця доплата не буде незаконною?
Заздалегідь вдячна.

Якщо ви працюєте в бюджетній

Якщо ви працюєте в бюджетній організації, вам потрібно керуватися різними наказами, розпорядженнями і т.п., які стосуються саме вашої сфери (в медицині - одні, в різних адміністраціях, радах і т.п. - інші). Взагалі основою є колективний договір - прочитайте його уважно і там повинні бути вказані умови для призначення різних доплат та надбавок.

Наприклад, якщо я є керівником приватної організації, то можу призначити будь-яку доплату чи надбавку будь-якій людині на власний розсуд, якщо це не заборонено в колективному договорі.

Заробітна плата - це стимул до праці. Все залежить від того, як вас стимулюють, чи керівництво вважає за доцільне вас стимулювати.

А бюджетна сфера - це інше, там свої нюанси.

Підскажіть будь-ласка.На

Підскажіть будь-ласка.На телебаченні працює за сумісництвом головний редактор.Його основне місце роботи в школі.Чи має право він разом з роботою головного редактора виконувати роботу журналіста в порядку суміщення?Дякую.

Так, таке право він має. Він

Так, таке право він має. Він просто буде за сумісництвом отримувати додаткову винагороду у вигляді доплати за суміщення професій (посад)

скажіть будь-ласка,я працюю у

скажіть будь-ласка,я працюю у навчальному закладі секретарем на 0,5 ставки,але мені запропонували ще ставку на посаді костюмера,але я кщо я іду на костюмера,тоді мене переводять на 0,25 ставки секретаря.Чи правильно це по закону?

Робота в одній і тій же

Робота в одній і тій же організації? Бюджетна організація чи приватна? "Ставка" це що - доплата, суміщення, сумісництво чи ще щось?
Взагалі такі питання в законі не обговорюються, а вирішуються на розсуд керівництва, крім випадків, коли ви маєте працювати в різних організаціях (в такому випадку головне, щоб ви скрізь виконували свою роботу)

Доброго дня!До Вас

Доброго дня!До Вас звертаються медпрацівники санаторної школи-інтернату 1-3 ступенів для дітей з серцево-судинними захворюваннями.Наш підрозділ складається з 1 лікаря,8 медсестер та 2 санітарок.Ми постійно користуємось дезінфікуючими засобами,робимо фізіотерапевтичні процедури за допомогою апарату УВЧ,маємо періодичний контакт з інфекційними хворими(грип,кір,вітряна віспа,гепатит і т.д.)та хворими на коросту,педикульоз,трихофітію.Такі діти знаходяться у нас в ізоляторі.В літній період ми беремо участь у ремонтних роботах(обдираємо стіни із старою штукатуркою,грунтуємо,шпаклюємо і т.д.)Підскажіть які виплати повинні нам здійснюватись і в якому розмірі?Чи повинні нам платити за шкідливі умови праці?.Чиїми наказами ми повинні керуватись- Міністерства охорони здоров'я чи Міністерства освіти? Тому що нам відмовляють в доплатах передбачених наказом Міністерства охорони здоров'я , операючись на те, що ми відносимось до освітян.Чи так це? Дякуємо!!!

Доброго дня!До Вас

Доброго дня!До Вас звертаються медпрацівники санаторної школи-інтернату 1-3 ступенів для дітей з серцево-судинними захворюваннями.Наш підрозділ складається з 1 лікаря,8 медсестер та 2 санітарок.Ми постійно користуємось дезінфікуючими засобами,робимо фізіотерапевтичні процедури за допомогою апарату УВЧ,маємо періодичний контакт з інфекційними хворими(грип,кір,вітряна віспа,гепатит і т.д.)та хворими на коросту,педикульоз,трихофітію.Такі діти знаходяться у нас в ізоляторі.В літній період ми беремо участь у ремонтних роботах(обдираємо стіни із старою штукатуркою,грунтуємо,шпаклюємо і т.д.)Підскажіть які виплати повинні нам здійснюватись і в якому розмірі?Чи повинні нам платити за шкідливі умови праці?.Чиїми наказами ми повинні керуватись- Міністерства охорони здоров'я чи Міністерства освіти? Тому що нам відмовляють в доплатах передбачених наказом Міністерства охорони здоров'я , операючись на те, що ми відносимось до освітян.Чи так це? Дякуємо!!!

Re:Доплата зу

Re:Доплата зу суміщення.

Добродію! Треба відрізняти оклад (1110 грн.) від заробітної плати за фактично відпрацьований час (740 грн.).
Доплата (555 грн.) нарахована правильно!

А якби замість 112 годин

А якби замість 112 годин стояла цифра, наприклад, 10 годин - тоді теж працівнику потрібно виплатити 555 грн? Доплата за суміщення посад по логіці повинна бути нарахована відповідно факично відпрацьованого часу на основній посаді, а не окладу на основній посаді. Це з позиції логіки. Адже працівник працює скорочений час на основній посаді і так само скорочений час на посаді, яку він суміщає.

Яке запитання - така і

Яке запитання - така і відповідь! Це перше.
Друге: Ваше реагування на мій коментар складається з чотирьох речень.Тепер детальніше:
"А якби замість 112 годин стояла цифра, наприклад, 10 годин - тоді теж працівнику потрібно виплатити 555 грн? "
-Якщо це в табелі людини яку суміщають, то так 555 грн.,а якщо в табелі людини яка суміщає, то ні.
"Доплата за суміщення посад по логіці повинна бути нарахована відповідно факично відпрацьованого часу на основній посаді, а не окладу на основній посаді."
-Перша частина - правильна.Друга: Оклад на основній посаді в даному випадку не має ніякого відношення до справи.
"Це з позиції логіки."
-Логіка правильна.
"Адже працівник працює скорочений час на основній посаді і так само скорочений час на посаді, яку він суміщає."
-Не факт. Звідки Ви це взяли? Приклад із власної практики:
на великому підприємстві видано наказ про скорочення робочого дня до 7 годин і робочого тижня до 4 днів в зв"язку з тяжким фінансовим становищем, за винятком працівників служби безпеки (охорона) та працівників пов"язаних з відвантаженням (відпуском) готової продукції.Працівникові служби безпеки на час хвороби працівника не пов"язаного з винятком наказом призначено виконувати виконувати його обов"язки.При нарахуванні доплати відділом праці і зарплати було нараховано доплату виходячи з фактично можливих відпрацьованих годин працівником якого суміщали (112 годин),а не з фактично відпрацьованих годин сумісника (168 годин).Після роз"яснення положення про суміщення професій і посад все стало на місце (образно).

працюю на підприемстві

працюю на підприемстві секретар друкаркоюпосумісництву веду кадри оклад 670 та плюс доплата за кадри 50 окладу в загальному получаеться 1006 грн Чи правильно нараховано зарплату чи потрібно міняти оклад згідно мінімальноі зарплати тобто 985грн коли на підприемстві немае можливості підприемство збиткове

загальний дохід (1006)

загальний дохід (1006) повинен бути не меншим від мінімального (в грудні це буде 1004 грн, з 1 січня 2012 згідно проекту держбюджету - 1073 гривень, тоді порібно буде підвищити оклад).

В організації працюють

В організації працюють гол.бухгалтер та бухгалтер-касир. Гол. бухгалтер іде в декретну відпустку, його повноваження доручили виконувати бухгалтеру-касиру. Чи правильно буде ввести одну посаду - головного бухгалтера? Чи краще, на посаді головного бухгалтера, як на основному робочому місці, а бухгалтер-касир - за сумісництвом? І як правильно має здійснюватись оплата праці? Дякую!!!

Також можна призначити

Також можна призначити доплату за виконання обов&;язків головного бухгалтера бухгалтеру-касиру (адже теперішньому головному бухгалтеру після закінчення "декретної" відпустки потрібно буде повернутися на старе місце роботи).

Не так давно був

Не так давно був лист Міністерства праці та соціальної політики України щодо можливості введення посади головного бухгалтера. Наведемо аналіз листа (джерело: http://www.vobu.com.ua/ukr/news/view/2348):

 

Коли можна вводити посаду головного бухгалтера

Судячи з листа спеціалістів Мінпраці можна зробити висновок, що за відсутності підлеглих з бухобліку керівник підприємства не може ввести до штату посаду головного бухгалтера. Тобто якщо у бухвідділі буде лише один працівник, то це може бути просто бухгалтер, а не головний бухгалтер. А ось при створенні бухгалтерської служби керівництво має право і вводити посаду головного бухгалтера.
З нашого боку можемо зауважити: зазначені вимоги дещо перебільшені. З позиції практики на підприємстві доцільне створення посади «головний бухгалтер», навіть якщо в бухгалтерії такий працівник єдиний, принаймні з метою підписання звітних документів. Жодної відповідальності за це не передбачено.
Лист Мінпраці України від 13.01.10 р. № 4/13/116-10.

Якщо 1110 грн - це оклад

Якщо 1110 грн - це оклад без врахування скороченого робочого часу, то, звичайно, доплата нарахована неправильно. Виходить, Ваш нарахований оклад за червень має складати 1110 * 112 / 168 = 740 грн. і, відповідно, доплата за суміщенні посади 740 * 50% = 370 грн. Разом - 1110 грн. (фактично - Ваш оклад вийшов).

До речі, в даному місяці за наявності відповідної заяви до Вашого доходу має застосовуватися податкова соціальна пільга...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Введіть літери з картинки для захисту від спаму (лише англійські малі літери)