Перейти до основного матеріалу

Завантажте заповнені по графіку п'ятиденного робочого тижня (8 год. щодня) табелі обліку робочого часу на весь 2024 рік в форматі Excel з формулами.

Табелі складені з врахуванням дії воєнного стану!

Наказом ДПАУ від 24.12.2010 р. № 1020 затверджена нова форма "Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку" (форма №1ДФ) та "Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку"

Податковий розрахунок подається щоквартально на протязі 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного кварталу.

Наказ наказ набирає чинності з 1 квітня 2011 року. Форма 1ДФ перший раз подається за I квартал 2011 року.

ДолученняРозмір
Форма 1ДФ78 КБ

Спецодяг надається

Спецодяг надається роботодавцем у тимчасове користування. Яку суму потрібно включати в 1ДФ з ПДВ - чи без ПДВ? І яка ознака доходу?

Без ПДВ, тобто по обліковій

Без ПДВ, тобто по обліковій вартості з кодом 136

Добрый день! Я новичек.

Добрый день! Я новичек. Необходимо ли включать в отчетность по 1 ДФ путевки на оздоровление детей. Отчетность профкома, где нет офиц. работников.

Если путевки предоставляются

Если путевки предоставляются только за счет соцстраха или профсоюза бесплатно или со скидкой (в размере такой скидки), то необходимо включать их стоимость (или размер скидки) в форму 1ДФ с признаком дохода 156 "Вартість путівок на відпочинок, оздоровлення та лікування, у тому числі на реабілітацію інвалідів, на території України платника податку та/або його дітей віком до 18 років, які надаються йому безоплатно або із знижкою (у розмірі такої знижки) професійною спілкою, до якої зараховуються профспілкові внески платника податку – члена такої професійної спілки, створеної відповідно до законодавства України, або за рахунок коштів відповідного фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування (пп. 165.1.35 ПКУ)".

Сумма налога равна нулю.

Часть, которая оплачивается работником, в 1ДФ не включается.

Если же путевка предоставляется предприятием, она учитывается как выплата зарплаты в натуральной форме, поэтому и обложение НДФЛ этой операции должно отражаться в общеустановленном порядке, принятом для налогообложения зарплаты. Выплата путевкой является доходом работника в неденежной форме. Таким образом, базой налогообложения является стоимость такого дохода, рассчитанная по обычным ценам, умноженная на коэффициент, исчисляемый (п. 164.5 ст. 164 Налогового кодекса) по формуле
К = 100 : (100 — Сн),
где К — коэффициент; Сн — ставка налога, установленная для таких доходов на момент их начисления.
При ставке 15% К = 1,176471 (100 : (100 – 15)).
Удержанный из стоимости предоставленной путевки НДФЛ перечисляется в госбюджет в течение банковского дня, наступающего за днем ее предоставления (пп. 168.1.4 п. 168.1 ст. 168 Налогового кодекса).

Стоимость путевки, оплаченной предприятием, отражается в составе зарплаты с признаком дохода «101» в форме № 1ДФ.

Выплата путевкой включается в фонд оплаты труда. Следовательно, ЕСВ начисляется на такую выплату и удерживается из нее в общеустановленном порядке.

Як відновити квитанцію про

Як відновити квитанцію про здачу звіту Ф.1ДФ за 4 квартал 2012р ?

Тобто, звіт ви здали,

Тобто, звіт ви здали, отримали квитанцію в податковій (паперову) і десь її загубили? Тоді, думаю, потрібно звернутись в той відділ, куди ви здавали. Якщо ви здавали в електронному вигляді - тоді доказом про прийняття квитанції є Квитанція №2 до відправленого звіту.

какая озанака доходу у вдов

какая озанака доходу у вдов для заполнения формы 1ДФ ?

Ознака доходу для вдів -

Ознака доходу для вдів - відповідно до типу отриманого доходу (зазвичай 101 - зарплата). Думаю, більш цікавою для вас є ознака пільги - 02

Скажіть будьласка! У мене

Скажіть будьласка! У мене зарплата мінімальна,дітей немає, але дружина вагітна! Чи маю я право на ПСП?Дякую.

Право на ПСП ви маєте,

Право на ПСП ви маєте, оскільки ваша заробітна плата не перевищує 1610 грн. Вагітність дружини на право використання ПСП жодним чином не впливає.

Як мені нарахувати відпустку,

Як мені нарахувати відпустку, якщо працівник прийнятий на роботу 18 грудня 2012 року, а вже 26 січня 2013 року йде в навчальну відпустку

За неправильну інформація в

За неправильну інформація в 1ДФ за минулі перше півріччя 2012р. штраф 510грн*2??? ТОбто,я кщо я знайшла помилки у звіті і сама їх виправлю, то накличу сама ж на себе штраф

Так

Так

Підскажіть будь ласка як

Підскажіть будь ласка як вправити дату прийннятя працівника за другий квартал?

В отчете 1ДФ за 3 квартал не

В отчете 1ДФ за 3 квартал не записали дату увольнения работника. Ошибку нашла налоговая.Будет ли штраф за такую ошибку?

Так.510грн.

Так.510грн.

Да, штраф может быть,

Да, штраф может быть, особенно если нашла именно налоговая...

Із грошового забезпечення

Із грошового забезпечення військовослужбовців утримують 15 % податку на доходи фізичних осіб. Згідно з постановою КМУ від 15.01.2004 р. №44 ця сума щомісячно їм компенсується.

Прошу Вас надати роз’яснення щодо відображення в 1ДФ суми нарахованого доходу, суми виплаченого доходу на прикладі:

- Нараховане грошове забезпечення 1500,00 грн.

- ПДФО утриманий з грошового забезпечення 225,00 грн.

- Виплачено грошове забезпечення 1275,00 грн.

- Компенсація ПДФО- 225,00 грн.

як відобразити в 1дф податок

як відобразити в 1дф податок за спец одях при звільнені на пенсію

Відповідно до

Відповідно до п.п.165.1.9п.165.1 ст.165 Податкового кодексу України до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включається вартість безоплатного лікувально-профілактичного харчування, а також спеціального одягу, взуття та інших засобів індивідуального захисту, якими роботодавець забезпечує платника податку відповідно до Закону України "Про охорону праці", спеціального (форменного) одягу та взуття, що надається роботодавцем у тимчасове користування платнику податку, який перебуває з ним у трудових відносинах. Порядок забезпечення, перелік та граничні строки використання спеціального одягу та спеціального взуття встановлюються спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади з нагляду за охороною праці.

У випадку звільнення працівника при закінченні граничних строків використання виданого спецодягу та спецвзуття, вони залишаються в нього безкоштовно.

У разі звільнення працівника до закінчення граничних строків використання виданого спецодягу та спецвзуття необхідно з найманого працівника утримати податок на доходи фізичних осіб, якщо платник податку, який припиняє трудові відносини з працедавцем, не повертає йому такі робочий одяг, взуття, обмундирування, засоби індивідуального захисту. При цьому під час остаточного розрахунку первинна вартість такого майна включається до складу додаткових благ, наданих такому платнику податку.

Сума оподатковуваного доходу працівника, який звільняється, у вигляді додаткового блага (вартість неповерненого спецодягу) обчислюється з урахуванням "натурального" коефіцієнта К = 100 / (100 - 15) = 1,17647 (якщо первісна вартість неповернутого спецодягу менша за 10 мінімальних зарплат на початок року).

В формі 1ДФ ця сума відображується з кодом 126 (Дохід, отриманий платником податку як додаткове благо (крім випадків, передбачених статтею 165 розділу IV Кодексу) (підпункт 164.2.17 пункту 164.2 статті 164 розділу IV Кодексу) )

Допоможіть! Як правильно

Допоможіть! Як правильно включати в 1ДФ підприємців? Враховувати тих, що мають ПДВ - включати з ПДВ чи без ?

Не має значення підприємєць

Не має значення підприємєць платник ПДВ чи ні, вписувати в 1дф НАРАХОВАНИЙ дохід - тобто з ПДВ. (Це як НАРАХОВАНА з/п з податками).

як подати звіт в електронному

як подати звіт в електронному вигляді?

Для початку потрібно отримати

Для початку потрібно отримати ключі електронного цифрового підпису (можна брати безкоштовно в податковій), потім налаштувати програму для відправки електронних декларацій (теж безкоштовна на сайті податкової, якщо будете користуватися ключами податкової). Далі - сформувати договір приєднання для подачі звітів в електронному вигляді в програмі для підготовки декларацій (ОПЗ - теж на сайті податкової), підписати і переслати в податкову. Після цього - підготувати декларацію в ОПЗ і переслати, проконтролювати надходження квитанцій №1, №2 і переглянути результат прийняттяв останній.

Підкажіть пожалуста під якою

Підкажіть пожалуста під якою ознакою відображається чорнобильська відпустка(виплата за відпустку), та дикретні.

У мене фермерське

У мене фермерське господарство. Є один працівник. коли я маю подавати 1ДФ і як і коли маю сплачувати податок.

Податок сплачується в день

Податок сплачується в день перерахунку грошей на картковий рахунок працівника або максимум на наступний операційний день після виплати зарплати через касу.

1ДФ подається раз в квартал не пізніше 40 днів після закінчення розрахункового кварталу.

Я ПП на загальній системі з

Я ПП на загальній системі з 01.01.12р. Бланк 1дф залишився старий? де почитати про заповнення?

Я приватний підприємець, який

Я приватний підприємець, який до 01/01/12 р. був на єдиному податку.З 01/01/12 почав працювати на загальній системі оподаткування і не являюсь платником ПДВ, Скажіть ,будь ласка, чи потрібно мені подавати звіт 1ДФ , якщо у мене немає найманих працівників, але я закуповую товар у приватних підприємців і на єдиному податку і на загальній системі оподаткування.Чи Потрібно мені вказувати їх в звіті.До 01/01/12 я завжди подавала 1ДФ звіт про них.

Вам обязательно надо подавать

Вам обязательно надо подавать ежеквартально 1 дф в случае пристствие взаиморачетов с физлицами, независимо от их системы налогообложения

роз"ясніть будь-ласка чи

роз"ясніть будь-ласка чи повинні в формі 1ДФ звітувати юридичні підприємства про підприємців.

Обов"язково

Обов"язково

Скажіть будьласка яка ознака

Скажіть будьласка яка ознака доходу по компенсації за харчування військовослужбовців за контрактом?

Допоможіть, будь ласка, при

Допоможіть, будь ласка, при нерегулярній сплаті заробітної плати на підприємстві на 01.07.2011 р. було виплачено заробітну плату за першу половину травня 2011 року, а з/п за другу половину було виплачено 07.07.2011 року, в звіт за формою 1ДФ потрібно включати весь дохід за травень місяць, чи тільки за 1 половину місяця?

В порядку заповнення звіту

В порядку заповнення звіту 1ДФ вказано, що якщо заробітна плата виплачувалась у встановлені терміни згідно законодавства (а це - до 7 числа наступного місяця), то такі суми включаються як виплачені у звіт 1ДФ. У вашому випадку заробітна плата виплачувалася не у встановлені терміни, тому включатися у звіт як виплачена не повинна, але як нарахована - повинна.

нужно ли указывать в этой

нужно ли указывать в этой форме сумму единого взноса или делать так же как и в прошлом году - только всего начислено и НДФЛ?

Я здавав без єдиного внеску -

Я здавав без єдиного внеску - пройшло ))
Мені здається, внесення єдиного внеску буде заплановане в подальшому.

Підскажіть будь ласка як

Підскажіть будь ласка як зазначити відпускні у данійформі?

Ознака доходу 101. Доходи у

Ознака доходу 101. Доходи у вигляді заробітної плати, нараховані (виплачені) платнику податку відповідно до умов трудового договору (контракту)

Звіт 1ДФ за 1 квартал

Скажіть, будь-ласка, якщо зарплата виплачена за 1 квартал до 7 березня в графі "сума нарахованого доходу"(3а) і в графі "сума виплаченого доходу"(3)ставляться одинакові дані, чи в графі (з) - ставиться зарплата виплачена за мінцсом єдиного соціального внеску і прибуткового податку?

В цих графах ставляться

В цих графах ставляться однакові дані - сума нарахованої з/п

поясніть будь-ласка

поясніть будь-ласка, яку ознаку доходу потрібно ставити при матеріальній допомозі,при лікарняних за рахунок організації та фонду, при лікарняних на вагітність та пологи?

Роз"ясніть будь-ласка,чи

Роз"ясніть будь-ласка,чи звіряється форма 1-ДФ з місячною декларацією з ПДФ.

Так, звіряється. Суми по

Так, звіряється. Суми по трьох деклараціях по ПДФО та сума в 1ДФ повинна збігатися. Про це прямо сказано в Наказі...

А місячну вже скасовано.

А місячну вже скасовано.

Указ

Указ

хорошо

хорошо

Додати новий коментар

CAPTCHA
Введіть літери з картинки для захисту від спаму (лише англійські малі літери)